Başvurular

Bakanlık MEPEG 50 Devlet Memuru Alımı Başvurusu 25 Ağustos 2022

Bakanlık MEPEG 50 Devlet Memuru Alımı Başvurusu 25 Ağustos 2022, iş başvuruları bölümünde Bakanlık MEPEG 50 Devlet Memuru Alımı Başvurusu 25 Ağustos ile ilgili bilgi aktaracağız. Bakanlık MEPEG 50 Devlet Memuru Alımı Başvurusu 25 Ağustos ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Bakanlık MEPEG 50 Devlet Memuru Alımı Başvurusu 25 Ağustos

Resmi Gazete ilanına göre Bakanlık 50 devlet memuru alımı yapacak. Bakanlık ilanları başvurular 25 Ağustos 2021 ile 5 Eylül 2021 tarihleri içinde yapılacak. Alımı yapılacak bireylere hemen hemen 8 bin TL maaş ödenecek.

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü (MAPEG) 50 kişi kamu personeli alımı nasıl bulunacağı detaylarını paylaşmak istedik.

Başvuru Nasıl Yapılıyor

Adaylar başvurularını 25 Ağustos 2021 ile 5 Eylül 2021 tarihleri içinde saat 23:59:59’a kadar Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden elektronik ortamda yapılması gerekiyor.

Yerüstü Maden Uzmanı: unvanlı pozisyona başvuracak adaylar için yerüstü üretim yöntemi ile faaliyet yürütülen maden işletmelerinde minimum 5 (beş) yıl çalıştığını gösterir https://www.turkiye.gov.tr/sgk-tescil-ve-hizmet-dokumu adresinden alınan barkodlu belge (İlgili adreste hizmet dökümü barkodlu ve işveren detaylarını kapsayacak biçimde bulunmaktadır. Bu nedenle başvuru evrakında barkod bulunmayan ve işveren bilgileri yer almayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.).

Yerüstü Maden Uzmanı: unvanlı pozisyona başvuracak adaylar için bunun bunun yanında varsa yerüzerinde çalıştığına dair kamu kurumlarının yazısı yahut Teknik/Daimî Nezaretçilik kayıtları isteniyor.

Maden Haritacılığı Uzmanı: unvanlı pozisyona başvuracak adaylar için minimum 1 (bir) yıl mesleki iş tecrübesini gösterir https://www.turkiye.gov.tr/sgk-tescil-ve-hizmet-dokumu adresinden alınan barkodlu belge (İlgili adreste hizmet dökümü barkodlu ve işveren detaylarını kapsayacak biçimde bulunmaktadır. Bu nedenle başvuru evrakında barkod bulunmayan ve işveren bilgileri yer almayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.).

Maden Haritacılığı Uzmanı: unvanlı pozisyona başvuracak adaylar için bunun bunun yanında varsa mühendis olarak çalıştığına dair kamu kurumlarının yazısı yahut mesleki tecrübeye ilişkin çalıştığı işverenden alınan kaşe ve ıslak imza ile onaylanmış hizmet belgesi yahut belgeler olması gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu