Başvurular

BAİB Yeni Personel Alımı (Uzman Yardımcısı ve İdari Memur Alımı) 2022

BAİB Yeni Personel Alımı (Uzman Yardımcısı ve İdari Memur Alımı) 2022, iş başvuruları bölümünde BAİB Yeni Personel Alımı (Uzman Yardımcısı ve İdari Memur Alımı) ile ilgili bilgi aktaracağız. BAİB Yeni Personel Alımı (Uzman Yardımcısı ve İdari Memur Alımı) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

BAİB Yeni Personel Alımı (Uzman Yardımcısı ve İdari Memur Alımı)

BAİB olarak da anılan Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği aracılığıyla yapılan ilan açıklamaları ile birlik adı altında çalıştırılacak idari memur ve uzman yardımcısı kadrolarında işçi alımı yapılacak.

BAİB Açıklanan Boş Kadro Ünvanları

2 İdari Memur Alımı (Büro Memuru Alımı) lisans  işletme, iktisat, kamu yönetimi, maliye, istatistik, ekonometri bölüm mezunları içinden KPSS P3 puanına göre yerleştirme işlemi yapılacak.

1 Uzman Yardımcısı ünvanı ile lisans işletme, iktisat, kamu yönetimi, hukuk, ülkeler arası ilişkiler, maliye, istatistik, ekonometri, çalışma ekonomisi, endüstri ilişkileri, ülkeler arası ticaret bölümleri, siyaset bilimi bölüm mezunları içinden, KPSS P3 puanı ve 2020 yahut 2021 yılı İngilizce YDS sınavı 70 puan şartı ile alınacak.

BAİB başvurusu yapacak personel adaylarının;

Türk vatandaşı olması,

Askerlik görevini yapmış erteletmiş yahut muaf olması,

Adaylarını 2021 Ocak ayı başı itibariyle adayların 36 yaşından gün almamış olması,

Mesleğini sürekli olarak yapmasına engel herhangi bir özrü bulunmaması gibi başlıca şartlar bulunmaktadır.

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Birlik adı altında çalışma isteyen personel adaylarının başvurularını 12 Ocak 2022 tarihi son gün olacak biçimde ihracatçı birlikleri genel sekreterliği Antalya evrak birimine istediğimiz belgeler ile yapmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu