Bilgi Arşivi

Bahçelievler Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Bahçelievler Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Bahçelievler Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Bahçelievler Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Bahçelievler Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Bahçelievler Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Temelleri 2009 senesinde atılan hastane 5 yıllık bir inşa sürecinin sonrasında 7 Mart 2014 tarihinde dönemin sağlık bakanı Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU aracılığıyla bizzat açılmıştır.

Toplam 314 yatak kapasitesi bulunan kurum 66 bin metrekarelik alanda 6 bloktan buluşmaktedir. Poliklinik hizmetleri, yatan hasta hizmetleri, doğumhane, acil servis, ve MR ünitesi gibi her türlü olanağın olduğu kurumda her türlü tıbbı branştan yüzlerce uzman hekim ve sağlık personeli görev yapmaktadır.

Son derece modern olarak tasarlanan hastane güncel olarak vatandaşların her türlü sağlık gereksinimini karşılama yeterliliğine sahiptir.

Bahçelievler Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş BaşvurusuBahçelievler Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Bahçelievler Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hastane,  işçi alımı yapabileceği çok sayıda pozisyona sahiptir. Hizmetli,  güvenlik görevlisi, hemşire ve doktor gibi çok sayıda meslek gruplarına iş imkânı sağlamaktadır. Kurumun gereksinimlerine göre yapılan alımlar anlaşmali yahut sürekli olarak işçi statüsü ile gerçekleştirilmektedir.

Kamu kurum ve kuruluşlarında bi hayli fazla gerçekleşen anlaşmali personel alımları T.C. Anayasası’nın 657 sayılı yasasına göre düzenlenmekte olup, alakalı kanunun 4/B bendini okuyarak daha kapsamlı kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Sözleşmeli personeller ardındandan kurum adı altında kadrolu olarak çalışma şansı yakalayabilirler.

Kurumun iş ilanları İŞKUR, Resmî Gazete ve ilan.gov.tr adresleri üzerinden yayınlanmakta olup personel, işçi ve memur alımları toplu olarak yapılmaktadır. Bu nedenle alım dönemlerini kaçırmamak oldukça önem arz etmektedir.

Bu bağlamda iş başvurusu yapmak isteyen adayların bu ilanlarını sürekli olarak olarak takip etmesi ve kendilerine en uygun ilanı aramaları gerekmektedir. Bu alımlarla alakalı tüm bilgiler de ilan.gov.tr adresi üzerinden yayımlanmaktadır.

Bahçelievler Devlet Hastanesi İş İlanları

Kuruma iş başvurusu yapacak tüm adaylarda 657 Sayılı Kanun’un 48.maddesinde gösterilen genel şartlar aranmaktadır. İlgili mevzuat bunun yanı sıra memuriyet şartları ile benzerlik göstermekte olup, özellikle anlaşmali adaylar için kadroya geçiş aşamasında da yerine getirilmesi beklenmektedir. Bu bağlamda yasayı önceden okuyarak istenen gereklilikleri yerine getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu