Müşteri Hizmetleri

Babil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Babil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Babil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Babil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Babil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Babil çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Babil müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Babil şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Babil müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Babil Çağrı Merkezi Numarası

2014 senesinde hizmete giren Babil, Libronet çatısı altında kurulmuş bir sitedir. Okurlara kaliteli bir hizmet ve içerik sunmayı amacı olan site, hayatı kolaylaştıran bir teknolojiyi üyelerine getirmektedir. Kitap dünyasının yeni kahramanı sloganıyla yayın hayatına başlangıç yapan site, bünyesinde çok değişik çeşitte ve alternatifte kitaplar bulundurmaktadır. Sağlamış olduğu çeşitli avantajlar ve uygun fiyat fırsatlarıyla kitapseverlerce mutlaka incelenmesi gereken bir sitedir. Siteye yahut sitede bulunanlara yönelik herhangi bir soru için sitenin çağrı merkezi numarası 0850 259 58 53’tür.

Babil çağrı merkezi numarası 0850 259 58 53 nolu telefondan varabilirsiniz.

Babil Müşteri Hizmetleri Numarası

Yurdumuzdaki internet kitapçılığını ülkeler arası standartlarda içerik ve hizmet değerine ulaştırmak isteyen kitap sitesi, kitap dünyasının tüm aktörlerini doğal ortak olarak görmektedir. Uygun fiyatlar, zengin içerik, okura klavuzluk eden tavsiyeler ve kampanyalar; bu ortaklığın bir parçası olarak yerini almıştır. Kitaba saygının bir göstergesi olarak görselliğe önem veren site, çeşitli yayınevlerinin verdiği katkıyla birlikte kitapları okurlara 3 boyutlu bir biçimde sunabilmektedir. Böylelikle okuyucu bundan öncekilerde hiç yaşamadığı bir farklılığı, bu site üzerinden heyecanla deneyimlemektedir. Siteye ve sitede bulunan hususlara ilişkin konularda müşteri hizmetleri numarası olan 0850 259 58 53’ten bilgi alınabilir.

Babil müşteri hizmetleri numarası 0850 259 58 53 nolu telefondan varabilirsiniz.

Babil Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sağlıklı bir veri bankası ve stok bilgisine sahip sitenin, etkin sevkiyat kanalları bulunmaktadır. Kitaba dair yenilikçi ve kuvvetli fikirleriyle her daim okuyuculara daha iyiyi sunmayı amacı olan site, tüm girişimlerini bu doğrultuda gerçekleştirmektedir. Belli bir miktarın üzeri yapılan alımlarda kargonun bedavaya geldiği sitede, üyelik ücretsiz gerçekleştirilmektedir. Üyelik, siteden ardından yapılacak olan işlemlerin daha kısa bir sürede ve pratik bir biçimde halledilmesine yarar. Siteye ilişkin bazı konularda bilgi edinmek için yukarıda bulunan numaradan direkt bağlanılıp bilgilenilebilir.

Babil müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 259 58 53 nolu telefondan varabilirsiniz.

Babil Şikayet Hattı

Kurumsal bir yaklaşımla yönetilen site, kitapların verdiği hazzı okuyucuya anında yaşatmak için tüm olanaklarını seferber etmektedir. Bunun için her geçen gün kendini yenileyen site, bu bakımdan da kullanıcıları aracılığıyla takdir edilmektedir. Siteye yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaradan alakalılere rahatlıkla aktarılabilir.

Babil şikayet hattı 0850 259 58 53 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Babil müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Babil şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Babil Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 259 58 53

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Babil çağrı merkezi numarasına 0850 259 58 53 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Libronet Bilgi Hizmetleri ve Yazılım Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Merkez Ofis Adres Bilgisi : Altunizade mahallesi Mahir iz caddesi No:30/1 Üsküdar, İstanbul

E-Posta İletişim Adresi : [email protected]

Müşteri Destek İrtibat Hattı : 0850 259 58 53

Arama Kelimeleri: Babil iletişim bilgileri, Babil telefon no, Babil irtibat tel, Babil canlı destek, Babil müşteri temsilcisi, Babil şikayet hattı, Babil müşteri hizmetleri numarası, Babil çağrı merkezi numarası, Babil iletişim numarası, Babil çağrı merkezi, Babil müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu