Başvurular

B Ehliyetli Zabıta Memuru Alımı Önlisans Lisans 2022

B Ehliyetli Zabıta Memuru Alımı Önlisans Lisans 2022, iş başvuruları bölümünde B Ehliyetli Zabıta Memuru Alımı Önlisans Lisans ile ilgili bilgi aktaracağız. B Ehliyetli Zabıta Memuru Alımı Önlisans Lisans ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

B Ehliyetli Zabıta Memuru Alımı Önlisans Lisans

Zabıta memuru alımı B ehliyetli adaylar içinden yapılacağı yayınlandı. Yayınlanan ilana göre önlisans ve lisans mezunları içinden yapılacak. Özel şartlar içinde KPSS 65 puanı olması olarak yayınlanmıştır. Kayseri Melikgazi alımı gerçekleştirecek.

5 zabıta alımı olacak.

Zabıta Alımı Genel Şartları

Kamu kurumlarından disiplinsizlik yahut ahlaki nedenlerle ayrılmamış olması,
Bayan adaylar 160 cm ve bay 170 cm boyundan kısa olmaması gerekmektedir.

Adayların başvuru son günü esas alınarak 31 yaşından gün almamış olması,

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmaması veya askerlik çağına gelmemiş bulunması, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, ertelenmiş, yedek sınıfa geçirilmiş olması şartları bulunmaktadır.

Zabıta alımı 1 kişi için; Herhangi bir lisans bölümü mezunu olması, kadın yahut erkek olması, KPSS P3 puanı minimum 65 olması ve minimum B sınıfı sürücü belgesi olması gerekiyor.

Zabıta memuru alımı 2 kişi; Mimarlık, inşaat, harita mühendisliği, endüstri mühendisliği, çevre mühendisliği lisans mezun olması KPSS P3 puanı 65 ve yukarısı olması ve B sınıfı sürücü belgesi olması istenmektedir.

Zabıta alım 2 kişi; Arapça yahut İngilizce sınavından minimum E puanı olan herhangi bir lisans bölümü mezunu, B sınıfı ehliyetli olanların başvurusu alınacak.

Kayseri Melikgazi Belediyesi işçi alımı için başvurular 26 Mayıs 2021 ile 10 Haziran 2021 tarihleri içinde Melikgazi iletişim merkezine şahsen yapılması isteniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu