Müşteri Hizmetleri

Aygaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aygaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Aygaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Aygaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Aygaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aygaz çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Aygaz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aygaz şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Aygaz müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Aygaz, Koç Holding aracılığıyla 1961 senesinde kurulmuştur. Halka açık olan şirket, Türkiye’nin ilk ve tek halka açık LPG şirketidir. 1976’dan bu yana İstanbul merkezli olarak hizmet vermektedir.

Aygaz; Tüpgaz, Otogaz, Dökmegaz, Doğalgaz, LPG yani Likit Petrol Gazı temini, stoklanması, dolumu, dağıtılması, satış ve satış sonra hizmetleri ve  iç ve dış pazarlara yönelik gaz aletleri ve aksesuarları üretim satışını yapmaktadır. Aygaz’ın yan kuruluşları şöyledir; Mogaz, Lipetgaz, Pürsu, Akp,a Anadoluhisarı Tankercilik, Enerji Yatırımları A.Ş., Aygaz Doğal Ga,z AES Entek.

Aygaz Çağrı Merkezi Numarası

Tüpgaz, otogaz, doğalgaz ve dökmegaz olarak hizmet veren Türkiye’nin bir numaralı markası Aygaz siz kıymetli üyelerine 1961 senesinden beri hizmet vermektedir. Türkiyenin bütün illerinde ve bir çok beldesinde tüpgaz istasyonları bulunmaktadır. Evlerde ve araçlarda LPG gereksinimini sunan ve bi hayli fazla tercih edilen marka adeta bir dev olarak karşımıza çıkmaktadır. LPG hususunda önderlik konumda olmak şirketin ana amacıdır. Büyük veya ufak tüpgazları evlerin mutfaklarında yer alırken; bir çok araca da güvenli ve temiz yakıt fırsatını vermektedir. Bu kadar köklü ve tanınmış bir markanın da çağrı merkezleri siz değerli okurlarımız için oluşturulmuştur. Her türlü sorunuzda çağrı merkezlerini arayabilirsiniz. Aygaz çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Aygaz Müşteri Hizmetleri Numarası

Ürün değeri, yaygın sevkiyat ağı, müşteri tatminiyeti ve vermiş olduğu hizmet ile senelerdan beri tercih edilen Aygaz, araçlardaki LPG hususundaki hizmetini 1997 senesinden beri sağlamaktadır. Şehirlerarası yolculuk eden bireyler sık aralıklarla yakıt istasyonlarını göreceklerdir. Yakıtlarla alakalı sıkıntısı bulunan, çalışan personelimiz ve istasyonlarımızdaki hizmetlerimiz ile bireylerin her türlü sorununda yanındadır. Bizlere 444 4 999 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak varabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Aygaz müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Alacağınız Aygaz kart ile her yakıt alışınızda puan da biriktirebilirsiniz. Biriken puanları kullanabilirsiniz. İnternette aygaz.com.tr adresimizi incelediğinizde istasyonlarımızdaki yakıt fiyat aralıklarımızı da öğrenebileceksiniz. Otogaz bakım günlerinde ücretsiz bakım hizmeti veren, araçlarını otogaza dönüştürenlere dönüşümcü kulübü ile hizmet veren firma müşteri hizmetleri ile de değerine kalite katmaktadır.

Aygaz Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

7 gün ve 24 saat boyunca bizlerle yukarıdaki numaradan direk bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca internet sitemizden de görüşme sağlayabilirsiniz. Müşterilerinin soru ve önerileri için devamlı hizmetinizde olan müşteri hizmetleri ile daha da kuvvetli bir firma olma yolunda olan Aygaz, her daim sizlerin yanındadır. Bizleri sıkıntı duyduğunuz her hususta arayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Aygaz müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Aygaz Şikayet Hattı

Müşterilerine iyi hizmet sunmayı daima amacı olan Aygaz müşteri hizmetleri şikayet hattı ile de sizlerin yanındadır. Hoşnut olmadığınız her türlü hususta müşteri hizmetlerini arayıp şikayet oluşturabilirsiniz. Alınan bütün şikayetler tarafımızca değerlendirilmekte ve telafi edilmeye çalışılmaktadır. Her türlü kişisel detaylarınız de gizli tutulmakta ve üçüncü bireylerle paylaşılmamaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Aygaz müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Aygaz şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

GENEL MÜDÜRLÜK
Adres: Büyükdere Caddesi N:145-1 Zincirlikuyu 34394 İstanbul

Telefon: +90 (212) 354 15 15
Fax: +90 (212) 288 39 63

Çağrı Merkezi Numarası: 444 4 999

Aygaz’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla size en yakın Aygaz satış noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi Aygaz’a bildirebilirsiniz.

Aygaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 4 999

Arama Kelimeleri: aygaz iletişim bilgileri, aygaz telefon no, aygaz irtibat tel, aygaz canlı destek, aygaz müşteri temsilcisi, aygaz şikayet hattı, aygaz müşteri hizmetleri numarası, aygaz çağrı merkezi numarası, aygaz iletişim numarası, aygaz çağrı merkezi, aygaz müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu