Başvurular

AYEDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

AYEDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde AYEDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. AYEDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

AYEDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş veya bilinen kısa adı ile AYEDAŞ, İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Bölgesi’nde bulunan ilçeler kapsamı içindeki elektrik sevkiyat şebekesi inşa, bakım ve işletme faaliyetlerini sürdüren bir şirkettir. AYEDAŞ, 5 milyonu aşkın birinin elektrik sevkiyatına ulaşım sağlamaktadır. Bu oran, Türkiye’de tüketilen toplam elektrik enerjisinin % 4.9’luk kısmını oluşturmaktadır. Geçen senelerde yapılan özelleştirme ile AYEDAŞ hisselerinin tamamını Enerjisa satın almıştır. Peki fatura ödeyebileceğiniz, açma kapama işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz ve daha birden çok işleminizi yapabileceğiniz AYEDAŞ müşteri merkezleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? AYEDAŞ çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında bulunmaktadır.

AYEDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri 2021

AYEDAŞ merkezleri sabah saat 09:00‘da açılmakta olup, akşam saat 17:00‘de kapanmaktadır. Ayedaş vezneleri ise sabah saat 09:00‘da açılmakta ve akşam saat 16:00‘da kapanmaktadır. Kurumun çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorular ve yanıtları aşağıda bulunmaktadır.

Ayedaş Saat Kaçta Açılıyor : Ayedaş sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.

Ayedaş Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Ayedaş akşam saat 17:00’de kapanmaktadır.

Ayedaş Veznelerinin Çalışma Saatleri : Ayedaş vezneleri kapanış saatinden 1 saat önce kapanmaktadır. Yani vezneler 09:00’da açılmakta ve akşam 16:00’da kapanmaktadır.

Ayedaş Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Ayedaş, Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu hizmet vermemektedir. İşlemlerinizi yalnızca hafta içi ve mesai saatleri içinde halletmeniz gerekmektedir.

Ayedaş Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı : Ayedaş, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve bunun bunun yanında 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde çalışmamaktadır.

Ayedaş Elektriğim Saat Kaçta Açılır : Faturanızı yukarıda belirtmiş olduğumuz çalışma saatleri içinde öderseniz elektriğiniz akşam saat 19:00’a kadar açılacaktır. Lakin mesai saatleri dışında yaptığınız ödemelerde elektriğiniz ertesi gün açılır. Yine açma kapama işlemleri hafta sonu yapılmamaktadır. Yani faturanızı hafta sonu ödemeniz durumunda elektriğinizin açılması Pazartesi gününü bulur.

Bu makalemizde Ayedaş çalışma saatleri yani açılış saatleri, kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler sunduk. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebileceğiniz gibi Alo 186 yani Ayedaş çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de dile getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu