Müşteri Hizmetleri

Ayedaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ayedaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Ayedaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Ayedaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Ayedaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ayedaş çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Ayedaş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

AYEDAŞ yani İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş Enerjisa bünyesinde faaliyetlerini sürdüren elektrik sevkiyat ve satışı yapan bir firmadır. İstanbul ilimizin Anadolu yakasında faaliyet veren Ayedaş, toplamda 5.1 milyon insana elektrik hizmeti vermektedir. Sabancı Holding’e bağlı olan ülkemizin en büyük enerji firmalarından birisi olan Enerjisa şifrketina aittir.

Ayedaş, İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan tüm ilçelere elektrik hizmeti vermektedir. Verdiği kaliteli hizmet, müşteri tatminiyetine dayanan satış politikası ve sürdürülebilirliği ile ülkemizin gözde şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Perakende olarak satışlarını gerçekleştirmektedir.

Ayedaş üyelerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda 12 (on iki) geçen elektrik kesintilerinde üyelerine tazminat ödemesi yapılmaktadır. Bu hususta bilgiye erişmek için web sitesi üzerinden kullanıcıların sorgulama sayfasına giriş yaparak kontrolü sağlanmaktadır.

Sürekli olarak kendini yenileyerek güçlenen Ayedaş her geçen gün alt yapısını güçlendirmektedir. Bu nedenle planlı olarak bazı yerlerde elektrik kesintileri yaşanabilmektedir. Bunu en az 48 (kırk sekiz) saat önceden alakalı yerde mevcut olan abonelerine bildirmek zorundadır. Sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek adına yapılan bu kesintiler en kısa bir sürede en bi hayli hızlı bakım ve onarım çalışmaları ile yapılmaktadır.

Ayedaş Çağrı Merkezi Numarası

Ayedaş abonelerine elektrik hizmetini sunarken planlı bakım ve yatırım ile alakalı yapılacak olan kesintileri sms ile cep telefonlarına bildirmektedir. Firma sizlere en iyi hizmeti sunarken sizlerin tatminiyetini de sağlamayı amaçlamaktadır.

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş olarak yedi gün yirmi dört saat isteklerinizi iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcileri sizlerin gereksinimlerine en kısa bir sürede çözüm bulacak ve sizlere bunu iletecektir. Sizlerin fikirlerine saygı duyularak yapılan görüşmeler objektif bir biçimde değerlendirilerek bunun bunun yanında kişisel detaylarınızin gizliliğine dikkat edilerek yasal mevzuatlar çerçevesinde geri dönüşler sağlanarak sizlerin tatminiyeti amaçlanmaktadır. Sizlere şeffaf bir biçimde verilen hizmetler bunun yanı sıra sizlerin beğenisini sağlamak maksadıyla müşteri temsilcileri ve çalışanları sürekli olarak eğitilerek kalite arttırılmaktadır.

Ayedaş iş sağlığı ve güvenliğine bi hayli dikkat eden bir firmadır. İşçilerine eğitim veren ve iş sağlığı yönünden şartları kolaylaştıran ve güvenliği sağlayan firma her geçen gün çalışmalarını ilerletmektedir. Faaliyetlerinin çevresel etkilerini her gün denetleyen bunun bunun yanında enerjide verimi  yine enerji kaynaklarını koruyarak arttırmaya çalışan şirket gelişmiş teknolojik alt yapısını ve sistemlerini daha da ilerletmeye devam etmektedir.

Ayedaş Müşteri Hizmetleri Numarası

Ayedaş a ait müşteri hizmetleri numarası kullanılmaktadır. 186 (yüz seksen altı) yı tuşlayarak ayedaş müşteri hizmetlerine rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmelerin neticesinde sizlerin tatminiyeti yönünden en kısa bir sürede poblemlerinız çözümlenerek sizlere dönüş sağlanacaktır.

Ayedaş müşteri temsilcisi ile yapılacak olan görüşmelerde sizlerin bilgileri ışığında istek, öneri ve şikayetleriniz dinlenerek alakalı birimlere aktarılacaktır. Telefon numarası üzerinden iletişim kurarken mutlaka şirketin resmi müşteri hizmetleri numarasını aramanız sizler yönünden faydalı olacaktır.

Ayedaş’ın üç haneli bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla anlık arıza bildirimlerinizi yapabilir, sokak lambası aydınlatmalarındaki poblemleri bildirebilir, aboneliğiniz ile ilgili detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Ayedaş sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için poblemlerinıza çözümleri en kısa bir sürede sunmayı amaçlamaktadır. Çağrı merkezi numarası üzerinden yapacağınız görüşmeleri müşteri temsilcileri en kısa bir sürede neticelendiracaktır.

Ayedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
186

Arama Kelimeleri: ayedaş iletişim bilgileri, ayedaş telefon no, ayedaş irtibat tel, ayedaş canlı destek, ayedaş müşteri temsilcisi, ayedaş şikayet hattı, ayedaş müşteri hizmetleri, ayedaş çağrı merkezi numarası, ayedaş müşteri hizmetleri numarası, ayedaş çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu