Müşteri Hizmetleri

Aydın Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aydın Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Aydın Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Aydın Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Aydın Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aydın Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Aydın Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aydın Büyükşehir Belediyesi şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Aydın Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Kuruluşu 1881 yılına dayanan Aydın Büyükşehir Belediyesi, Aydın ili içindeki tüm belediye işlevlerini yerine getiren kamu kuruluşudur. Belediyeye ait bina Efeler beldesinde bulunan Atatürk Kent Meydanı’nın arkasında bulunmaktadır. Belediye başkanı olarak şu an Özlem Çerçioğlu görev yapmaktadır. 2014 senesinden beri büyükşehir belediyesi olarak hizmet veren belediye, 17 belediyeyi bünyesinde barındırmaktadır. Belediye işleri, online bir biçimde yapılabilmekte olup her iş için belediyeye gitmek icap etmemektedir. Vatandaşlara büyük kolaylık sağlayan belediyenin çağrı merkezi numarası, 444 40 09’dur.

Aydın Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 40 09 nolu telefondan varabilirsiniz.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Sosyal hizmetler hususunda bir hayli geniş çerçevede hizmet sunan belediyenin, birden fazla hususta muhtaç ve yoksul insanlara yardımı söz konusudur. Kültürel açıdan son derece zengin bir coğrafyaya sahip belediye, düzenlemiş olduğu organizasyonlarla ve etkinliklerle bu bilinci sonuna kadar ortaya koymaktadır. Ayrıca belediye Halk Ekmek satış noktalarıyla halkın ekmek ve bilumum gereksinimlerini karşılamaktadır. Halkına sürdürülebilir yaşam değerini yükselten bir hizmet götürmeyi amacı olan belediyenin, bu hususta attığı yenilikçi adımlar son derece yerindedir. Belediyeye yönelik her türlü soru için müşteri hizmetleri numarası 444 40 09’dur.

Aydın Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 40 09 nolu telefondan varabilirsiniz.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Belediyenin vermiş olduğu hizmetler çok çeşitlidir. Dolayısıyla bu hizmetlerin hepsini bilmek ve vakıf olmak hemen hemen imkansızdır. Düzenlediği şiir, resim ve bisiklet yarışlarıyla gençleri de hiçbir biçimde unutmayan belediye; böylelikle kültür, sanat ve edebiyat alanında mühim atılımlar gerçekleştirmektedir. En son kabak tatlısının coğrafi işaretini de alan belediye, tescil ve markalaşmanın önemine vurgu yapmıştır. Kabak tatlısının ticari üretimine de bir standart getiren bu karar, belediyenin birden fazla hususta markalaşma eğilimi içinde olduğunu göstermektedir. Belediyeye ve belediye hizmetlerine ilişkin herhangi bir hususta, yukarıda bulunan numaradan direkt bağlanılarak bilgilenilebilir.

Aydın Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 40 09 nolu telefondan varabilirsiniz.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Şikayet Hattı

Kurumsal bir zihniyetle yönetilen belediye, tüm vatandaşlara aynı yaklaşımı göstermekte ve getirdiği profesyonel hizmet anlayışıyla tüm halkının takdirini kazanma çabasındadır. Belediyeye yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaradan alakalılere rahatlıkla aktarılabilir.

Aydın Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı 444 40 09 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Aydın Büyükşehir Belediyesi müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Aydın Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 40 09

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Aydın Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 40 09 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Aydın Büyükşehir Belediyesi
Adres : Güzelhisar Mah. Istiklal Cad. No:4 AYDIN
E-Posta : [email protected]
Telefon : 444 40 09

Arama Kelimeleri: Aydın Büyükşehir Belediyesi iletişim bilgileri, Aydın Büyükşehir Belediyesi telefon no, Aydın Büyükşehir Belediyesi irtibat tel, Aydın Büyükşehir Belediyesi canlı destek, Aydın Büyükşehir Belediyesi müşteri temsilcisi, Aydın Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı, Aydın Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Aydın Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası, Aydın Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası, Aydın Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi, Aydın Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu