Başvurular

Aydem Çalışma ve Mesai Saatleri

Aydem Çalışma ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Aydem Çalışma ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Aydem Çalışma ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Aydem Çalışma ve Mesai Saatleri

Aydem Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. Bereket Enerji Grubu bünyesinde, Aydın, Denizli ve Muğla illerindeki vatandaşlarımıza en avantajlı fiyatlarla, sürekli olarak ve kaliteli elektrik hizmeti sunmak maksadıyla kurulmuş olan bir şirkettir. Aydem Elektrik ardından Gediz Elektrik şirketini de bünyesine katmış ve hizmet verdiği müşteri sayısını arttırmıştır. Aydem Elektrik, ülkemizin en büyük elektrik sevkiyat firmalarından biridir. Peki Aydem fatura ödeme merkezleri ve şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Aydem çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

Aydem Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

Aydem Elektrik normal şartlarda hafta içi her gün sabah saat 09:00’de açılmakta ve akşam saat 17:00’da kapanmaktadır. Pandemi zamanında açılış saatleri 10:00 olarak belirlenmiştir. Aydem Elektrik şubelerinde ( merkez şube hariç ) öğle arası tatili bulunmamaktadır.

Aydem Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Aydem Elektrik Dağıtım şubeleri sabahları saat 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadır. Pandemi sebebiyle açılış saati 10:00 olarak güncellenmiştir.

Aydem Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Aydem Elektrik Dağıtım merkezleri yani ADM akşamları saat 17:00’de kapanmaktadır.

Aydem Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Aydem Elektrik Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu kapalıdır.

Aydem Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Aydem; Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve bunun bunun yanında 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır.

Aydem Genel Müdürlüğü Çalışma Saatleri : Aydem Genel Merkezi diğer şubelerine göre farklı çalışma saatlerine sahiptir. Genel merkez binası hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) sabah saat 08:00’da açılır ve akşam saat 18:00’de kapanır. Ayrıca saat 12:00 ile 13:00 saatleri içinde da öğle tatili sebebiyle kapalıdır.

Aydem Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri

Aydem şubelerinde yani tahsilat merkezlerinde fatura ödeme, hat taşıma, fatura öğrenme gibi işlemleri veznelerden rahatlıkla halledebilirsiniz. Ayrıca Aydem Çağrı Merkezi 7/24 hizmet vermektedir. Bu makalemizde Aydem çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0850 800 0 186” üzerinden dile getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu