Bilgi Arşivi

Ayakkabı Dünyası İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Ayakkabı Dünyası İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Ayakkabı Dünyası İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Ayakkabı Dünyası İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Ayakkabı Dünyası İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Ayakkabı Dünyası iş başvurusu, iş ilanları ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Günümüzde Türk ayakkabı sektörünün öncü isimlerinden olan Ayakkabı Dünyası, 1923 senesinde Ahmet Efendi’nin sırtında taşıdığı ayakkabılar ile çevre köy ve kasabaların ayakkabı gereksinimini karşılaması ile ilk adımlarını attı. Ahmet Efendi’den tam 73 yıl sonra ülkemizin ilk TSE onaylı ayakkabı mağazasını Ankara’da açtı.

2006 senesinde genel merkezini İstanbul’a taşıma kararı aldıktan sonra Ayakkabı Dünyası, 2014 senesinden bu yana ESAS Holding ile yaptığı iş ortaklığı anlaşmaları aracılığıyla markalaşma hızını arttırarak 2021 senesinde ülkemizin bir numaraları ayakkabı şifrketi oldu.

Bugün yurtiçinde 40’tan fazla mağazası ve kuvvetli online satış ağı ile her ay milyonlara ulaşan Ayakkabı Dünyası, 500’ün üzerindeki çalışan sayısı ile Türk ayakkabı sektörüne yön vermeye sürdürmekte.

Ayakkabı Dünyası İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAyakkabı Dünyası İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Ayakkabı Dünyası İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çok çeşitli portallardan işçi alımı gerçekleştiren Ayakkabı Dünyası, bu bağlamda işçi alımına ne kadar ihtiyacı olduğunu göstermektedir. Kariyer portallarının bunun yanında resmî web adresi olan ayakkabidünyasi.com.tr adresi üzerinden de işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Ayakkabı Dünyası’na iş başvurusunu kariyer.net, secretcv.com ve tr.indeed.com adresleri gibi kariyer portalları üzerinden uygulayabilirsiniz. Bu portallardan iş başvurusu yapmak için bir üye hesabı ve bir adet özgeçmiş ( CV ) sahibi olmalısınız.

Kariyer portallarına giriş sağladıktan sonra güncel bilgi ve tecrübeleriniz içeren bir CV’yi profilinize yüklemeniz gerekmekte. Yükleme tamamlandıktan sonra dilediğiniz iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası, resmî web sitesi olan ayakkabidünyasi.com.tr adresi üzerinden de işçi alımı gerçekleştirmektedir. Bunun için siteye girdikten sonra el alt sol tarafta bulunan Kariyer sekmesine tıklamanız yeterli. Açılan pencereden iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Tüm bu işlemler ile vakit kaybetmek istemezseniz tek yapmanız gereken aşağıdaki linklerden istediğiniz iş ilanına gitmek.

Ayakkabı Dünyası İlanları

Ayakkabı Dünyası, hemen hemen 100 yıla yakın kökü tarihi ve ESAS Holding gibi sağlam iş ortakları ile çalışanlarının her zaman güvende hissedeceği bir firma. Kurumsal yapısı ile de öne çıkmayı başarıyor.

Çeşitli kariyer portallarındaki onlarca ilanı ile işçi alımına ne kadar önem verdiğini gösteren Ayakkabı Dünyası, bu bağlamda mutlaka başvuru yapılması gereken bir marka olarak göze çarpıyor.

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Part Time Satış Danışmanı İzmir Point BornovaİzmirBaşvur
Kasiyer İzmir OptimumİzmirBaşvur
Kasiyer Ankara A CityAnkaraBaşvur
Kasiyer İstanbul OptimumİstanbulBaşvur
Kasiyer İstanbul CapacityİstanbulBaşvur
Kasiyer Bolu 14 BurdaBoluBaşvur
Kasiyer İstanbul ToriumİstanbulBaşvur
Kasiyer Ankara AtlantisAnkaraBaşvur
Kasiyer İstanbul VeneziaİstanbulBaşvur
Kasiyer Ankara OptimumAnkaraBaşvur
Kasiyer İzmir MavibahçeİzmirBaşvur
Satış Danışmanı Lüleburgaz 39 Burda AvmKırklareliBaşvur
Part Time Satış Danışmanı İstanbul ToriumİstanbulBaşvur
Part Time Satış Danışmanı İstanbul CanparkİstanbulBaşvur
Satış Danışmanı Bolu 14 BurdaBoluBaşvur
Satış Danışmanı İstanbul CevahirİstanbulBaşvur
Part Time Satış Danışmanı İzmit OutletKocaeliBaşvur
Part Time Satış Danışmanı İstanbul Marmara ParkİstanbulBaşvur
Part Time Satış Danışmanı İstanbul NautilusİstanbulBaşvur
Satış Danışmanı İstanbul OptimumİstanbulBaşvur

Daha fazla Ayakkabı Dünyası iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu