Bilgi Arşivi

Axa Sigorta İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Axa Sigorta İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Axa Sigorta İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Axa Sigorta İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Axa Sigorta İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Axa Sigorta iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Tam 205 senelik köklü geçmişi ile yatırım emeklilik ve sigortacılık hizmeti sunan Axa, 1816 senesinde kurulmuştur. Fransız merkezli şirket Dünya çapında hizmet gösteren en büyük sigortacılık kurumlardan biridir.

2020 itibari ile hemen hemen 121.000 çalışanı bulunan Axa, ağırlıklı olarak Batı Avrupa, Kuzey Amerika, Asya-Pasifik ve Ortadoğu bölgelerinde faaliyet göstermektedir.

Şirket olduğu her ülkenin hukuk sistemine ve düzenlemelerine uymakla yükümlüdür. Şirket ülkemizde Axa Sigorta A.Ş adı ile hizmet vermekte olup Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de sektörünün önderi olmayı hedeflemektedir.

Axa Sigorta İş İlanları ve İş BaşvurusuAxa Sigorta İş İlanları ve İş Başvurusu

Axa Sigorta İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

4 farklı kıtada onlarca ülkede çalışmaları sürdüren şirket, ülkemizdeki faaliyetlerine hız katmak, hizmet değerini arttırmak ve daha çok müşteriye ulaşma amacı ile personel alımlarına hız kesmeden sürdürmektedir.

Şirket resmi web sitesine ek olarak kariyer.net ve LinkedIn adresleri üzerinden iş başvurusu kabul etmektedir. Bu bağlamda bu kariyer portalları aracılığı ile Axa adı altında kariyer fırsatı yakalamak için yapılması gereken iki adım bulunmakta.

Bunun için ilk kez , Kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra eğer hazırda bir kullanıcı hesabıniz yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Üyelik oluşturmak için sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol seçeneğine tıklamanız yeterli. Yeni oluşturduğunuz kullanıcı hesabın sonrasında güncel bilgi ve iş tecrübelerinizi içeren biz özgeçmişi bu hesaba yüklemelisiniz.

Bir diğer platform olan LinkedIn adresi üzerinden de şirketin 10’a yakın ilanına başvuruda bulunmak için Kariyer.net adresindeki gibi ilk kez bir üyelik oluşturulması gerekmektedir. Ülkemizde giderek bilinir hale gelen LinkedIn platformunda şirketin iş ilanlarını görüntülemek için yazımızın devamında bulunan linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Şirketin kariyer.net adresinde paylaşımı yaptığı onlarca iş ilanını aşağıda bulunan tablolar aracılığı ile tek bir sayfadan basit bir şekilde inceleyebilir, dilerseniz linkleri tercih ederek dilediğiniz ilana gidebilirsiniz.

Axa Sigorta İş İlanları

Axa bunun yanı sıra resmi web sitesi üzerinden de iş ilanları yayımlamaktadır. Firmanın insan kaynakları sayfasında bulunan kariyer bölümü aracılığı ile ülkemizin çeşitli illerinde bulunan en güncel kariyer fırsatlarını basit bir şekilde yakalayabilir, dilerseniz şirketin çalışanlara ve adaylara sunduğu tüm avantajları inceleyebilirsiniz.

Firmanın LinkedIn profili.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Broker&Captive Uw Uzmanı İstanbul(Avr.)
2 Kurumsal Teknik Uw Uzmanı – Mühendislik İstanbul(Avr.)
3 Kurumsal Teknik Uw Uzmanı – Yangın İstanbul(Avr.)
4 Banka Satış Kanalı Uzmanı (Akdeniz Bölge-Antalya) Antalya
5 Bireysel Teknik Uw Uzmanı – Yangın İstanbul(Avr.)
6 Acente Satış Uzmanı – İstanbul Bölge Müdürlüğü İstanbul(Avr.)
7 Uzun Dönem Stajyer İstanbul (Tümü)
8 Acente Satış Kanalı Uzmanı / Ege İzmir
9 Technical Accounting Specialist İstanbul(Avr.)
10 Reserving Specialist İstanbul(Avr.)
11 Banka Satış Kanal Sorumlusu (Kadıköy Bölge) İstanbul(Asya)
12 Marmara Bölge Satış Kanal Sorumlusu Bursa
13 Tarım Segment Yöneticisi İstanbul(Avr.)
14 Acente Satış Uzmanı – Kadıköy Bölge Müdürlüğü İstanbul(Asya)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu