Müşteri Hizmetleri

AvivaSA Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AvivaSA Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde AvivaSA Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. AvivaSA Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

AvivaSA Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AvivaSA Emeklilik çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde AvivaSA Emeklilik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 2007 senesinde Sabancı Holding aracılığıyla kurulmuştur. Günümüzün en gözde ve en fazla tercih edilen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi AvivaSA’dır. 860 bini aşkın kullanıcısıyla bireysel emeklilik fonunda ülkenin birinci şirketidir. 2016 senesinde TSPB Sermaye Piyasaları Ödülleri”nde “En Büyük Portföy Değerli Emeklilik Fonu Kurucusu ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Her geçen gün büyümesine devam eden şirket müşteri tatminiyeti odaklı olarak çalışma hizmet ve standartlarını arttırmaktadır. Sektöründe yüzde yirmiye yakın pazar payı ve 900 bine yakın katılımcısı ile bi hayli mühim bir yer edinen şirket büyümesine devam ederken müşteri tatminiyetine de önem vermektedir.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat Çağrı Merkezi Numarası

AvivaSA; ferdi kaza sigortası, hayat sigortası ve bireysel emeklilik alanlarında faaliyet göstermektedir. Gelecek endişesı ve ne zaman geleceği belli olmayan talihsizliklerden üyelerine en kolay çözümü sunmayı amaçlamaktadır. AvivaSA’nın 1600’ü aşkın çalışanı bulunmaktadır.

AvivaSA’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine 7 gün 24 saat boyunca her yerden varabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak yaptırmış olduğunuz hayat sigortası ve ferdi kaza sigortası ile ilgili bilgi ve teklif alabilir, bireysel emeklilik ile ilgili tüm sorularınızı sorabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 11 11

Kişilere ve kurumlara özel çözümler sunarak finans durumunuza göre çalışmalar yapan şirket haliyle bi hayli talep görmektedir. Hayat sigortacılığı ürünleriyle de bi hayli tanınan bir şirkettir. Bu yönleri ile bireyleri ve ailelerini yaşamın getirebileceği beklenmedik risklere karşı güvence altına alan şirket her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Arama Kelimeleri: avivasa emeklilik ve hayat iletişim bilgileri, avivasa emeklilik ve hayat telefon no, avivasa emeklilik ve hayat irtibat tel, avivasa emeklilik ve hayat canlı destek, avivasa emeklilik ve hayat müşteri temsilcisi, avivasa emeklilik ve hayat şikayet hattı, AvivaSA Emeklilik çağrı merkezi numarası, AvivaSA Emeklilik müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu