Müşteri Hizmetleri

AVİS müşteri hizmetleri – Çağrı merkezi – Telefon numarası

AVİS müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası, en fazla aranan numaralar bölümünde AVİS müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası başlığı altında telefon numarasını paylaştık. AVİS müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası ile hemen ulaşım sağlayın..

AVİS müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası

Hızlı Erişim

  • 1 Kiralık Arabalar ve Modelleri Nelerdir?
  • 2 Avis Araç Kiralama İmkanları Nelerdir?
  • 3 Avis Kampanyaları ve İndirimler
  • 4 Avis’te Filo Kiralama Var mı?
  • 5 Avis’te Rezervasyon Nasıl Yapılır?
  • 6 Avis Araç Kiralama Şartları Nelerdir?
  • 7 Avis Sosyal Medya Hesapları

Avis Araç Kiralama İletişim Numarası: 4442847

Son senelerda popüler hale gelen araç kiralama hizmetleriyle birlikte günümüzde dünyaca ünlü markalar çokça popüler olmaya başladılar. Bunlardan bir diğeride dünyaca ünlü bir şirket olan Avis markasıdır. Türkiye’de bulunan araç kiralama ofisleriyle birlikte birbirinden farklı geniş araç filosu ile birlikte hem filo hem de rezervasyon süreçlerinde en iyi biçimde internet sitesi üzerinden sizlere hizmet sağlar.

1946 senesinden bu yana ABD’de hizmet veren Avis, 1200 araçlık filoya ilk 10 yıl içinde ulaşabilmeyi başarmıştır. Bunun yanında 3 kıtaya yayılmayı da ilk 10 yıl içinde başararak bugün Avis markası 160 farklı ülke, 4200 üzerinde ofis ve ortalama 20 milyon insana hizmet vererek büyük bir marka olup en iyi kiralama olanaklarını sizlere sağlamaktadır.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Kiralık Arabalar ve Modelleri Nelerdir?

Avis ile birlikte bir araç kiralama sürecinden yararlanmak istiyorsanız çeşitli araba kiralama kategorisi içinde seçimlerinizi uygulayabilirsiniz. Ekonomik kiralık araçlar, konfor kiralık araçlar, prestij kiralık araçlar, premium, lüks yahut çeşitli türleriyle birlikte araç kiralama hususunda bi hayli başarılı çözüm sunan markadan birbirinden farklı araç markalarına varabilirsiniz.

Avis Araç Kiralama İmkanları Nelerdir?

Avis araç kiralama ile birlikte uzun dönem filo kiralama, kurumsal araç kiralama, bireysel kiralama, şoförlü özel araç kiralama ve transfer hizmetleri gibi birden fazla açıdan faydalanabiliyorsunuz. Aynı zamanda Avis’te Karavan kiralama gibi fırsatlarda bulunmakta olup bir çok açıdan bu hizmetleri güvenilir bir markadan direkt yapabiliyorsunuz.

Kiralama fırsatlarını değerlendirirken hem bireysel hem de kurumsal biçimde araç kiralama olanaklarından faydalanabilirsiniz. Bu açıdan Avis müşteri hizmetleri ile dilediğiniz her zaman merak ettiğiniz sorular üzerine görüşebilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Avis Kampanyaları ve İndirimler

Avis markası ile birbirinden farklı kampanyalardan yararlanarak çok uygun fiyatlara bireysel, kurumsal veya uzun dönem araç kiralama olanaklarından faydalanabilirsiniz. Bunun için https://www.avis.com.tr/arac-kiralama-kampanyalari adresini incelemelisiniz. Burada araç kiralamada mobil uygulama kullanmanın avantajlarından tutun da tek yön fiyatlarınin bunun bunun yanındalığı, İzmir’e, başkent Ankara’ya tek yön gidiş ücreti alarak çok hesaplı biçimde kampanya yahut indirim olanaklarından siz de faydalanabilirsiniz.

Kampanyalarla alakalı olarak Avis telefon numarası aracılığıyla en avantajlı tecrübeleri kendiniz için yaratabilirsiniz. Bunun yanında hem keyifli bir seyahate geçirirken bunun yanı sıra çeşitli fiyat avantajlarıyla da çok hesaplı biçimde gereksinimlerinizı karşılamış olabilirsiniz.

Avis Çağrı Merkezi İletişim Numarası: 4442847

Avis’te Filo Kiralama Var mı?

Araç kiralama modellerinden biri olarak filo araç kiralamayı dilerseniz Avis ile birlikte uygulayabilirsiniz. Bu hususta görüşmek istediğiniz konular için [email protected] adresinde direkt Avis Filo hizmetleri sunan ofis ile görüşebilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Avis’te Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Eğer Avis araç kiralama olanaklarından yararlanmak ve araç kiralamak istiyorsanız bunun için avis.com.tr adresinden online teklif alarak birkaç adım ile rezervasyonu tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda 444 28 47 nolu telefon numiçinden da Rezervasyon Merkezi’ni arayarak da 09.00 – 19.00 saatleri içinde direkt görüşerek de rezervasyon yapabiliyorsunuz. Benzer biçimde [email protected] e-mail adresine hem fiyat hem de araç teklifi isteyerek görüşebilir, bu biçimde araç kiralama uygulayabilirsiniz.

Avis Araç Kiralama Şartları Nelerdir?

Eğer Avis’ten araç kiralamayı kafanızı yoruyorsanız bazı şartlara uymalısınız. Misal verilecek olursa araç kiralama süreci içinde 21 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Ek olarak en az 1 yıllık B grubu ehliyet sahibi olan bireyler araç kiralayabilirler.

19 yaşını dolduran ve 1 yıllık B ehliyetine sahipseniz, günlük 84 TL+KDV’den faydalanarak genç sürücü paketi satın aldıktan sonra araç kiralama olanağından faydalanabilirsiniz. Aksi takdirde 19 – 21 yaş içinde ne yazık ki kiralamayı Avis araç kiralama ile birlikte yapamamaktasınız.

Avis Sosyal Medya Hesapları

Avis’e ait tüm sosyal platform hesapları aşağıdaki gibi olup her zaman kampanyaları ve indirimleri takip etmek için kullanabilirsiniz. Bunlar dışında yazılı iletişime geçmek için de yine email adresi şu biçimdedir:

Avis Eposta adresi: [email protected]

AVİS Sosyal paylaşım sitesi Facebook

AVİS Sosyal paylaşım platformu Twitter

AVİS İnstagram

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu