Müşteri Hizmetleri

Avis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Avis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Avis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Avis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avis çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Avis müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Avis şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Avis müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Avis Çağrı Merkezi Numarası

Araç kiralama, iş veya gezi için bireylere büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle farklı şehirlere giden bireyler özel araçlarını götürmeyince, istedikleri süre kadar gittikleri yerden araç kiralamaktadır. Uçak yolculuğu yaparak farklı illere veya ülkelere giderseniz gittiğiniz yerde araba kiralayabilir ve rahat bir seyahat yapabilirsiniz. Bu kuruluş bi hayli köklü bir geçmişi olan araç kiralama şifrketidır. 1946 senesinde Warren Avis aracılığıyla kurulmuştur. 1974 senesinde da Koç Topluluğu bünyesinde çalışmalarına başlamıştır. Yurt dışı yatırımları da bulunmaktadır. Bu denli köklü bir firma müşterileri tatminiyetine de oldukça önem vermektedir. Çağrı merkezleri numarası müşterileri ile iletişim için kullanılmaktadır.

Avis çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Avis Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu firma Türkiye’den başka ülkelerde de insanlara hizmet vermektedir. Yunanistan, Kazakistan, Azerbaycan ve Kuzey Irak’ta 100’den fazla araç kiralama ofisleri ile çalışmalarını devam ettirmektedir. Birçok ödüle layık görülmüştür. Türkiye’nin En İyi E-Ticaret Deneyimini Yaşatan Marka ödülü, En İyi Araç Kiralama Markası, Kristal Elma ve Smarties aldığı ödüllerden yalnızca birkaçıdır. Yurt içinde ve yurt dışında araç kiralamak isteğe göre internet sitelerinden randevu oluşturabilir ve istediğiniz aracı seçebilirsiniz. Ekonomik araçlar, konfor araçlar, prestij araçlar, piremium araçlar, lüks araçlar veya van araçlar içinden size uygun olanı seçmeniz olabilecekdür. Araçlarla alakalı soru ve poblemlerinızda müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Hafta içi 08:00 – 17:00 saatleri içinde 444 28 47 / 444 numiçinden 3’ü tuşlayarak müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Avis müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Avis Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu firma ile direkt bağlantı kurmak isteyenler müşteri hizmetlerini arayabilecekleri gibi [email protected] mail adresinden ulaşabilirler. Rezervasyon yaptırmak isteyen bireyler hafta içi ve hafta sonu 09:00- 19:00 saatleri içinde ise 444 28 47 / 444 numaralı hattan 1’i tuşlayarak müşteri hizmetlerinden rezervasyon yaptırabilirler. Yurt dışı aramaları için + 90 (216) 444 28 47 numarayı arayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Avis müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Avis Şikayet Hattı

Araçlarla alakalı sıkıntı yaşayanlar, araçların kendisine geç ulaştırılması, fiyatlarla alakalı tutarsızlıklar ve daha bir çok şikayetleriniz için müşteri hizmetlerini arayabilir şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bu firma üyelerinin bütün şikayetlerini değerlendirecek ve hepsinin çözümünü sağlayacaktır. Müşteri tatminiyeti firma için mühimdir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Avis müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Avis şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Avis Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 28 47

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Avis çağrı merkezi numarasına 444 28 47 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres : Aydınevler Mah. Saygı Cad. No: 60 34854 Küçükyalı / İstanbul
E-Posta İletişim Adresi : [email protected]
Çağrı Merkezi İletişim Telefon No : 444 28 47

Arama Kelimeleri: Avis iletişim bilgileri, Avis telefon no, Avis irtibat tel, Avis canlı destek, Avis müşteri temsilcisi, Avis şikayet hattı, Avis müşteri hizmetleri numarası, Avis çağrı merkezi numarası, Avis iletişim numarası, Avis çağrı merkezi, Avis müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu