Müşteri Hizmetleri

Avast Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Avast Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Avast Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Avast Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Avast Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Avast Antivirüs

ALWIL tarafında yapılmış merkezi Çek Cumhuriyeti’nde olan bir antivirüs yazılımıdır. Günümüzde kullanılmakta olan bu yazılım bir çok programdan daha başarılı olup kasma vb. sorunlar yaşatmamaktadır. 1988 senesinde ilk kez yapılmış olan bu yazılım 27 dile sahiptir yapıcısı ise Eduard Kucera’dır. En son yazılımı 2011 senesinde yapılmıştır, virüs dışı zararlı yazılımlarda bulabilmektedir örneğin spyware ve trojan gibi zararlı yazılımlar.

Avast Antivirüs Nedir?

Program gayet basit kullanımlıdır e posta koruması ve güncelleme işlemi ardından uyaran bir ses uyarlanmıştır. Her zaman arka planda çalışan bu yazılım sistemsel hatalar asla vermez bunun bunun yanında cihaza takılan flashlarıda anında tarar eğer bir şey bulursa  move all to chest seçeneği seçilmelidir.

Gelişmiş malware yazılım engelleme ve saldırılardan koruma özelliği ile en iyilerden olan bu program bilgisayarınızda tam zamanlı bir koruma sistemi oluşturmaktadır. Her sene güncellenen bu program genelde günlük veri tabanını güncelliyor ve sürekli olarak taramalarla cihazı güvende tutuyor. Yapılan analizler neticesinde bu program en iyi ilk 3 program içinde bulunmaktadır. Avast tam zamanlı bir koruma dışında ücretsiz sürümüyled e şimdiden gönüllerde taht kurmuştur.

Avast fazlaca gittikçe artan virüslerden dolayı tek bilgisayarların değil android telefonlarında gözdesi olmaktadır. Sadece antivirüs değil bunun yanı sıra bir çok özelliği ile müşterilerini tatmin etmeye çalışan bu yazılım güvenlik duvarı uygulaması ve dosyalara kilit koyma gibi kullanışlı özellikleri ile kapsamlı bir kullanım sunuyor.

Avast Antivirüs’ün müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Avast Antivirüs ile alakalı yaşamış olduğunuz poblemleri destek sayfasından çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden yaşamış olduğunuz poblemleri ve Avst Antivirüs ile alakalı tecrüblerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Avast Antivirüs Destek Sayfası

Arama Kelimeleri: avast antivirüs çağrı merkezi, avast antivirüs iletişim, avast antivirüs  telefon numarası, avast antivirüs destek sayfası, avast antivirüs irtibat tel, avast antivirüs şikayet hattı, avast antivirüs nasıl devre dışı bırakılır

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu