Başvurular

AUZEF KPSS Puanlı 43 Kamu Personeli Alımı 2022

AUZEF KPSS Puanlı 43 Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde AUZEF KPSS Puanlı 43 Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. AUZEF KPSS Puanlı 43 Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

AUZEF KPSS Puanlı 43 Kamu Personeli Alımı

AUZEF olarak da anılan Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesine maaşları üniversite döner sermayesinden ödenecek 43 kamu personeli alımı yapılacak. İstanbul Üniversitesi adı altında bulunan AUZEF bünyesine alınacak personeller anlaşmali memur statüsünde çalıştırılacaklar.

İstanbul Üniversitesi AUZEF Açıklanan Kadrolar

İstanbul Üniversitesi AUZEF bünyesine işçi alımı için açılan boş kadrolar;

Büro Personeli 15 kişi,

Tekniker 8 kişi,

Bilişim Mühendis 4 kişi,

Endüstri Mühendis 1 kişi,

Sınav Hizmetleri Uzmanı 3 kişi,

Çözümleyici 6 kişi,

Sistem Programcısı 6 kişi olmak üzere toplam 43 kamu personeli alımı yapılacak.

AUZEF Personel Alımında 2020 KPSS Puanı Esas

İ.Ü AUZEF işçi alımında adayların seçiminde 2020 senesinde tertip edilen Kamu Personeli Seçme Sınavı puanları esas alınacak.

İstanbul Üniversitesi 15 Büro Memuru Alımı

İstanbul Üniversitesi 15 Büro memuru alımı adaylarının lisans Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile İletişim Fakülteleri bölüm mezunları içinden 10 kişi,

Lisans İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölüm mezunları içinden 5 kişi büro memuru personeli alınacak. Adayların 2020 KPSS P3 Puanı minimum 70 olması hususu aranmaktadır.

AUZEF 8 Tekniker Personel Alımı

AUZEF 8 tekniker işçi alımında adayların ön lisans Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Teknolojisi, Web Tasarımı ve Kodlama gibi bölümlerin herhangi birinden mezun olması, 2020 KPSS P93 puanı asgari 70 olması şartı yer alıyor.

stanbul-universitesi-personel-alimi.jpg

İstanbul Üniversitesi 5 Mühendis Memur Alımı

Üniversite 5 Mühendis memur alımı adayları içinden lisans Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Sistem Mühendisliği ve Yazılım Mühendisliği bölüm mezunları içinden 4 kişi, 
Lisans Endüstri Mühendisliği bölüm mezunları içinden 1 kişi Mühendis alımı yapılacak.

Sınav Hizmetleri Uzmanı 3 Devlet Personel Alımı

Sınav hizmetleri uzmanı olarak alınacak 3 devlet personeli alımı adayları için lisans Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği mezunları içinden KPSS P3 puanı minimum 60 olan bireyler içinden seçilecek.

Çözümleyici Kadrosuna 6 Kamu Personeli Alımı

Çözümleyici olarak 6 kadroya yerleştirilecek kamu personeli alımı adaylarının lisans bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölüm mezunları içinden, KPSS P3 puanı minimum 60 olan bireyler içinden seçilecek.

Sistem Programcısı 6 Kişi Personel Alımı

Sistem programcısı 6 işçi alımı adaylarının lisans bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölüm mezunu olmaları ve 2020 KPSS P3 puanı minimum 60 olması gerekmektedir.

İstanbul Üniversitesi AUZEF Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu

İstanbul Üniversitesi anlaşmali işçi alımı için ekte başvuru kılavuzundaki özel şartlarında incelenmesi ve şartları taşıyan adayların 29 Kasım 2021 tarihi ile 13 Aralık 2021 tarihleri içinde başvurularını kurum resmi internet sitesi “pbys.istanbul.edu.tr/başvuru” adresinden online olarak yapmaları gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu