Bilgi Arşivi

Autoliv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Autoliv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Autoliv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Autoliv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Autoliv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Autoliv iş başvurusu, iş ilanları ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Autoliv,  İsveç-Amerikan ortaklığı olarak 1997 senesinde kurulmuştur. Otomobillerin güvenlik sistemlerini üreten Autoliv, Dünya genelinde önder otomotiv markaları ile iş birliği içindedir.

27 ülkede 68.000 çalışanı ile hizmet veren Autoliv bunun yanı sıra 14 teknik merkez ve 20 test merkezinde toplam 5700 çalışanı ile araştırma ve geliştirme çalışmalarına hız kesmeden sürdürmektedir.

Dünya’daki en büyük Tier 1 güvenlik sistemleri sağlayıcısı olan Autoliv ülkemizde de yine kendi adı altında %100 yabancı sermaye iştiraki olarak hizmet vermekte. Oya-Renault’tan Otokar’a kadar ülkemizde bulunan tüm otomotiv markaları işe iş birliği içinde olan Autoliv bu markalara çok çeşitli güvenlik ürünleri sağlamaktadır.

Autoliv İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAutoliv İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Autoliv İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

%100 Yabancı sermaye iştiraki olarak ülkemizde personel alımlarını kariyer portalları üzerinden gerçekleştirmektedir. Kariyer.net ve indeed.com adresleri üzerinden ulaşabileceğiniz Autoliv’in iş ilanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunmak için gereksiniminiz olan tek şey sitelere ulaşım sağladıktan sonra bir üyelik oluşturmanız yahut mevcut kullanıcı hesabıniz ile siteye giriş yapmanız.

Eğer öncedenden üye değilseniz,  bitirdiğınız üyelik işleminizden sonra güncel biz özgeçmişi bu hesap ile ilişkilendirmelisiniz. Autoliv’in paylaşımı yaptığı tüm ilanlara bu özgeçmiş ile basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net ve indeed.com adreslerine giderek vakit kaybetmemek için aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tablo ve linkleri tercih ederek güncel iş ilanlarını basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Autoliv İş İlanları

Yabancı sermayeli bir marka olan Autoliv’de kariyer fırsatları yakalamak isteyen fazla sayıda aday içinden sıyrılarak hayalinizdeki iş olanağına sahip olmak istiyorsanız, sürekli olarak olarak güncellenen Autoliv iş ilanlarını sitemiz üzerinden basit bir şekilde takip edebilirsiniz.

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Proje Proses FormeniKocaeliBaşvur

Daha fazla Autoliv iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu