Bilgi Arşivi

Auto King İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Auto King İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Auto King İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Auto King İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Auto King İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Auto King ’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Auto King bünyesine dahil olup Auto King iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Auto King işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Auto King ‘in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

2001 senesinde kurulan Auto King, oto bakım ve onarım sektörünün önder markasıdır. Sektörde 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan Auto King, Dünya’da bir ilk olan Mini Onarım ve Mobil Parça Onarım gibi konseptleri yaşama geçirmiştir.

Gün geçtikçe üyelerine daha kapsamlı bir yelpazede hizmet sunan Auto King, 2011 senesinde orta ve büyük ölçekli hasar onarımına da başlamıştır. 1.200’den fazla çalışanı ile 130.000 metrekare kapalı alanda faaliyet gösteren şirket Merkezi İstanbul’da bulunmaktadır.

Ülkemizde 47 ilde toplam 57 servisi ile ülkemizin bunun yanında Kıbrıs’ta’ da faaliyet gösteriyor. 20 yılda sayıları 3.5 Milyonu aşan müşteriye hizmet sağlayarak 1 Milyar lirayı aşkın tasarruf sağlatmıştır.

Auto King İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAuto King İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Auto King İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İşe alma süreçlerini kendi insan kaynakları bölümü aracılığı ile yöneten Auto King, ihtiyaç duyduğu iş gücünü kariyer.net adresinde paylaşımı yaptığı iş ilanları üzerinden karşılamaktadır. Auto King’in güncel olarak yayılmadığı ilanlara ulaşarak iş başvurusunda bulunmak için izlenmesi gereken iki basit adım bulunmakta.

Kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak yalnızca isim, soy isim ve e-posta adresi tercih ederek saniyeler içinde kullanıcı hesabınizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik tamamlandıktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmişinizi kullanıcı hesabınize yüklemeniz gerekmektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra Socar Türkiye’nin paylaşımı yaptığı tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer portalına ek olarak resmî web adresi içerinde bulunan insan kaynakları sayfasından da mevcut pozisyonları yayımlayan Auto King, şirketin ihtiyaçları ışığında aralıklı olarak iş ilanlarını yayımlamaktadır. Bu link üzerinden ulaşabileceğiniz insan kaynakları sayfasında,  olduğunuz İli yahut çalışma alanınızı yazarak size en uygun iş ilanlarını bulacaksınız.

Firmanın kariyer portalları üzerinden paylaşımı yaptığı iş ilanlarını basit bir şekilde görüntülemek için aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanan tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

Auto King İş İlanları

Alanında önder bir marka olan Auto King,  sektördeki büyümesine paralel olarak işçi alımına önem vermektedir.  Firmanın sürekli olarak olarak paylaşımı yaptığı iş ilanlarını basit bir şekilde takip etmek için aralıklı olarak sitemizi kontrol etmeyi unutmayın.

NoPozisyonlarLokasyon
1Atölye Şefiİstanbul(Asya)

Auto King iş başvuru formuna ve açık pozisyonlara ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu