Bilgi Arşivi

Atlasglobal Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Atlasglobal Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Atlasglobal Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Atlasglobal Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Atlasglobal Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel 

Atlasglobal’de çalışmak isteyenlere müjde! Atlasglobal iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

2001 senesinde Öger Holding adı altında kurulan Atlasglobal, Türkiye merkezli bir havayolu şirketi olarak hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışı tarifesiz seferler gerçekleştirmek üzere ruhsat alan Atlasglobal, ilk uçuşunu yine 2001 senesinde gerçekleştirmiştir.

Uçuşlarına iki uçakla başlayan şirket aynı yıl içinde filosuna bir uçak daha eklemiştir. Daha sonradan tarifeli seferler için de ruhsat alan şirket, bu tarihten bu yana bu alanda yoğunlaşarak iç ve dış hatlarda tarifeli sefer sayısını %75-80’e çıkarmaya karar vermiştir.

Toplam 23 adet uçağı bulunan Atlasglobal, kurulduğu tarihten beri yalnızca bir adet kazaya karışarak ne kadar güvenli bir havayolu şirketi olduğunu ispatlamış durumdadır.

Atlasglobal Personel Alımı ve İş BaşvurusuAtlasglobal Personel Alımı ve İş Başvurusu

Atlasglobal İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Günümüzde uçak ile seyahatin sürekli olarak olarak daha yaygın hale gelmesine paralel olarak Atlasglobal, daha çok müşteriye hizmet vermek amacı ile gün geçtikçe filosunu büyütmektedir.

Bu bağlamda güncel olarak işçi alımı gerçekleştiren Atlasglobal, işe alımlarını kariyer.net adresi üzerinden gerçekleştirmektedir.

Kariyer.net adresi Türkiye’nin en büyük kariyer portallarından biri olup her gün binlerce insan bu internet sitesi üzerinden iş sahibi olarak hayallerindeki mesleğe kavuşmaktadır.

Siz de kariyer.net adresi üzerinden yalnızca iki basit adımı tamamlayarak Atlasglobal’e basit bir şekilde iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İlk olarak öncedenden Kariyer.net kullanıcı hesabıniz yer almıyorsa, sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak açılan sayfada sizden istenen bilgileri doldurarak dakikalar içinde bir üyelik oluşturmalısınız.

Siteye başarı ile üye olduktan sonra son kez güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren ve özenle hazırlanmış bir özgeçmişinizi oluşturduğunuz hesabınıza yükleyerek Atlasglobal’in paylaşımı yaptığı ve gelecekte yayımlayacağı onlarca iş ilanına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresine giderek vakit kaybı yaşamak istemiyorsanız aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız linkleri kullanabilirsiniz.

Atlasglobal İş İlanları

Sunduğu bir çok olanak ile diğer hava yollarından ayrılan Atlasglobal, çalışanlarına sunduğu birden fazla avantaj ile de rakiplerinden değişik bir konumda yer alıyor. Firmanın resmi internet sitesi aracılığı ile siz de bu fırsatları öğrenebilirsiniz.

Atlasglobal’in güncel olarak yayında olan yahut ilerde açılacak olan tüm iş ilanlarına sürekli olarak olarak güncel tuttuğumuz sayfamız üzerinden basit bir şekilde ulaşmak için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu