Bilgi Arşivi

Atlas İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Atlas İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Atlas İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Atlas İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Atlas İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Atlas İnşaat’ta çalışmak isteyenlere müjde! Atlas İnşaat iş ilanları, iş başvurusu, Atlas İnşaat işçi alımı haberleri makalemizde.

1994 senesinde kurulan Atlas İnşaat askeri ve güvenlik tesisleri, ileri teknolojili endüstriyel tesisler ve üstyapı tesisleri gibi nitelikli projeler inşa etmeyi misyon olarak kabul eder.

Atlas İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAtlas İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Atlas İnşaat Güncel İş İlanları

Atlas İnşaat, adı altında dönem dönem iş ilanları verir. Bugün birden fazla işveren kariyer sitelerini, bu amaçla kullandığı için, adaylar online sistemleri çok fazla kontrol etmelidir. Kariyer.net üzerinde adayların başvuru yapabileceği bir ilan mevcuttur.

Gelecekteki ilanları kaçırmamak için hem bu site, hem de diğer kariyer sayfaları her gün kontrol edilmelidir. Çünkü kaçırıldığı zaman, bir sonraki iş ilanı beklenecektir. Personelinin sosyal haklarına değer veren Atlas İnşaat, yemek ve yol gibi sosyal hakları tatmin edici verir. İş koşulları, saatleri de bi hayli uygundur.

Atlas İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Atlas İnşaat, güncel olarak kariyer.net üzerinde başvuru ilanı bulundurur. Başvurmak isteyen adaylar, önce hesabına girmelidir.

Eğer bir hesap yoksa, profil açılır ve sonrasında CV doldurulur. Başvuru yapılacak ilanın üst bölümünde “başvur” butonu yer alır. Buna tıkladıktan sonra sizden özgeçmiş ve ön yazı isteyen seçenekler gelir.  Doldurduktan sonra “başvuruyu tamamla” butonu, başarılı bir iş başvurusu sağlar.

Lakin öncesinde nasıl bir CV doldurduğunuzun önemi büyüktür. Bilgi ve kabiliyetleriniz ilanın istediği biçimde olsa da yanlış CV doldurma durumunda dönüş alma ihtimaliniz düşer.

Atlas İnşaat İş Başvurusu Yapılabilecek Pozisyonlar

Atlas İnşaat, kariyer.net üzerinde makine teknikeri ilanı bulundurur. İlan şartlarında minimum 5 yıl profesyonel, 30 yaşını aşmamış olunması belirtilir. Teknik şartname, keşif, ataşman, metraj ve birim fiyat konularına da hâkim bulunulması yazılıdır.

Başvurmak isteyen adaylar, pozisyonun tüm koşul ve şartlarını okumalı, buna göre başvuru yapmalıdır. İnşaat sektöründe ile alımlar şöyledir;

 1. Muhasebe
 2. Teknik
 3. Mimarlık
 4. Satış
 5. Mühendislik
 6. Diğer

Personelin çalışan profili de şu biçimdedir;

 1. Satış
 2. Teknikerlik
 3. Mimarlık
 4. Muhasebe
 5. Mühendislik

Sektörde mezun olunan bölümlerden bir kısmı makine mühendisliği, mimarlık, inşaat (MYO), işletme ve inşaat mühendisliği şeklindedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu