Müşteri Hizmetleri

Atatürk Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Atatürk Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Atatürk Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Atatürk Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Atatürk Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Atatürk Üniversitesi çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Atatürk Üniversitesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti için değişik bir yere ve öneme sahiptir. Atatürk’ ün yönlendirmesi ardından Erzurum’ da çalışmalara başlanmış olup; Mustafa Kemal Atatürk’ ün ölümü ardından 1957 senesinde resmi açılışı gerçekleştirilmiştir. Türkiye’ nin en eski yedinci üniversitesidir. Erzurum merkezine bir veya iki kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.

Atatürk Üniversitesi Çağrı Merkezi Numarası

Kuruluşunda Atatürk’ ün yönlendirmesinin olması fakat İkinci Dünya Savaşı sebebiyle açılış süresi ertelense de Doğu Anadolu Bölgesini temsil eden en mühim yerler içindedır. Doğu Anadolu Bölgesi’nde yaşayan bireylerin değişerek, modern dünyaya ayak uydurmasında da bi hayli etkili olmuştur. Güçlü bir hikâyesinin olması, sorumluluğunu da arttırmıştır. Kurulduğu ilk günden bu yana sorumluluğunun biliciyle ülke insanına hizmet etmenin gururunu yaşamaktadır. Atatürk Üniversitesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Hayatınıza istediğiniz şekil yön vermenin mühim adımlarından birisi de eğitimle birlikte size hayatınıza kolaylık sağlayan eğitmenlerle bir arada olmaktır. Çünkü eğitim ne kadar iyi olursa olsun, mühim olan eldeki bilginin nasıl kullanacağının öğrenilmesidir. Hikâyesinin gücünü, sorumluluklarıyla birleştirerek en iyi hizmeti vermek maksadıyla öğrencilerime hizmet vermektedir. Türkiye’ nin en iyi kampüslerinden birisine sahiptir. Böylelikle öğrenciler tüm gereksinimlerini ve sosyal faaliyetlerini kampüs içinde karşılayabilmektedirler. Kampüsün; Erzurum merkeze yakın olması, sosyal olanaklarının fazlalığı öğrencilerin yaşamını da kolaylaştırmasına destek olmuştur. Kaliteli eğitimi, güvenli ve sosyal olanaklarla birleştiren bir eğitim almak isteyenlerin ilk tercihleri içindedır.

Atatürk Üniversitesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Atatürk Üniversitesi müşteri hizmetleri numarası en kısa bir sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Atatürk Üniversitesi olarak en kısa bir sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Atatürk Üniversitesi ile alakalı poblemlerinız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Atatürk Üniversitesi çağrı merkezine rahatlıkla iletebilirsiniz.

Atatürk Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0442 231 1111

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Atatürk Üniversitesi çağrı merkezi numarasına 0 442 231 1111 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres : Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum
E-Posta : [email protected]
Telefon : +90 442 231 1111
Faks : +90 442 236 1014

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Atatürk Üniversitesi iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Atatürk Üniversitesi sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Atatürk Üniversitesi iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Atatürk Üniversitesi iletişim bilgileri, Atatürk Üniversitesi telefon no, Atatürk Üniversitesi irtibat tel, Atatürk Üniversitesi canlı destek, Atatürk Üniversitesi müşteri temsilcisi, Atatürk Üniversitesi şikayet hattı, Atatürk Üniversitesi müşteri hizmetleri numarası, Atatürk Üniversitesi çağrı merkezi numarası, Atatürk Üniversitesi iletişim numarası, Atatürk Üniversitesi çağrı merkezi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu