Müşteri Hizmetleri

ATASUN Optik müşteri hizmetleri – Çağrı merkezi – Telefon numarası

ATASUN Optik müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası, en fazla aranan numaralar bölümünde ATASUN Optik müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası başlığı altında telefon numarasını paylaştık. ATASUN Optik müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası ile hemen ulaşım sağlayın..

ATASUN Optik müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası

Hızlı Erişim

  • 1 Atasun Optik İndirimleri Nelerdir?
  • 2 Atasun Optik’te Online Sipariş İptali Var mı?
  • 3 Atasun Mobil Uygulamaları Nerede Var?
  • 4 Atasun Optik’te Hangi Kategorilerde Gözlükler Var?

3 Eylül 2021 tarihinde güncellendi.

Atasun Optik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4446785

Bir GrandVision markası olan Atasun Optik, Türkiye’de hizmet vermeye başlamış olup 2007 senesinden bu yana aktif biçimde hizmetlerine devam etmektedir. Üst marka olan GrandVision, dünya çapında 44 farklı ülkede hizmet vermektedir. Toplamda 7 binden fazla nokta ile 37 bin çalışanıyla birlikte Atasun Optik dahil olmak üzere gözlük dünyasında gerçek bir hizmet sağlamaktadır.

Şu anda Türkiye’de Atasun Optik mağazaları toplamda 60 farklı şehirde yer alırken tüm bu şehirlerde ise 284 ayrı noktası bulunur. Ayrıca e-ticaret yapısıyla birlikte mobil uygulama üzerinden de fiziksel mağazalarıyla ulaşamayan tüm üyelerine 7-24 ulaşımı göstermeyi başarıyor. Bunların bütününde mühim bir marka olarak Atasun telefon numarası üzerinden yaşadığınız tüm aksaklık, noksanlık veya iletişim problemlerinizde de çağrı merkezi üzerinden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Atasun Optik İndirimleri Nelerdir?

Her sezon üyelerine özel indirimleriyle birlikte gözlük dünyasında bambaşka markaları sunan ve buna göre alışveriş olanağını sizlere getiren bu marka ile tanıştığınızda farkı yaşayacaksınız. Günümüz şartlarında hem web dünyasında hem de mobil dünya çapında yeni üyelik açarak cep telefonu ile SMS doğrulaması yapan her yeni müşteri, özel olarak 30 TL indirim koduna sahip olacaktır. Sepete eklediğiniz güncel ürün goğrudan -30 TL indirimli biçimde sizlere sunulur olacaktır.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Atasun Optik’te Online Sipariş İptali Var mı?

Atasun Optik kendi internet sitesinden vereceğiniz siparişlerde, herhangi bir nedenten dolayı siparişinizi iptal etmek istiyorsanız eğer kargodan teslim almadan veya teslim aldıysanız da iade talebi gönder seçeneğiyle birlikte iade talebinizi oluşturup iade adresine iadenizi uygulayabilirsiniz. Bunun yanında siparişinizi iptal etmiş olur ve kısa bir sürede tüm işlemlerinizin tamamlanmasını sağlamış olabilirsiniz.

Oluşan her türlü aksaklıklarda ise Atasun Optik müşteri hizmetleri ile birlikte direkt iletişime geçerek konuyla alakalı hem bilgi hem de destek alabilirsiniz. Sizlere bu hususta bi hayli hızlıca yol gösterecek olan marka ile birlikte dilediğiniz biçimde iletişimde kalabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Atasun Mobil Uygulamaları Nerede Var?

Şu anda Atasun Optik için Google Play ve App Store mağazalarına varabilirsiniz. Mobil’de alışveriş yapmayı seven biriyseniz ve gözlük tutkunuz varsa siz de mobil alışveriş sırasında sorun yaşamamak adına Google Play’de Android telefonlar için, App Store’da ise iOS telefonlar için direkt uygulamayı indirebilirsiniz.

Google Play Atasun Optik Mobil Uygulama: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.atasun.app

AppStore Atasun Optik Mobil Uygulama: https://itunes.apple.com/tr/app/atasun/id1372846153

Atasun Optik’te Hangi Kategorilerde Gözlükler Var?

Birbirinden farklı markalara ait gözlüklerde genelde en fazla aranan markalar Ray-Ban, Inesta, Osse, Tom ford, Tommy Hilfiger veya Mustang gibi markalar oluyor. Bu gözlük markalarının da dışında Atasun Optik’in kendine ait markasını da tercih edebilirsiniz.

İlgili markaların tüm Kadın, Erkek ve Çocuk kategorisinde ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. Bunlar dışında tüm güneş gözlükleriyle birlikte mavi ışık korumalı gözlükler, yüz şekline uygun seçim yapabileceğiniz gözlük kategorisi veya benzer biçimdeki siparişinizi kolaylaştıracak gözlük kategorilerine internet sitesinden inceleyebilirsiniz.

Atasun Optik’in tüm sosyal platform hesaplarına erişerek istediğiniz, beklediğiniz kampanya, indirim veya anlık bilgilere inceleyebilirsiniz. Özel günlere ait kampanyalarla birlikte çok hesaplı gözlüklerin sahibi sizlerde olabilirsiniz.

ATASUN Sosyal paylaşım sitesi Facebook

ATASUN Sosyal paylaşım platformu Twitter

ATASUN İnstagram

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu