Müşteri Hizmetleri

Atasun Optik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Atasun Optik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Atasun Optik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Atasun Optik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Atasun Optik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Atasun Optik çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Atasun Optik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Atasun Optik şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Atasun Optik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Atasun Optik, Fransa merkezli GrandVision şirketinin bünyesinde 2007 senesinde kurulmuştur. Optik sektöründe hizmet veren Atasun Optik’in dünya çapında toplamda 44 ülkede bulunan 6000’den fazla şubesi ve 25.000’i aşkın çalışanıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de ki optik sektöründe önder konumda olan Atasun Optik, değeri ve satış sonrası desteği ile yurdumuzda en gözde markalardan biri haline gelmiştir.

Yurdumuzda toplam 33 ilde bulunan 160 satış noktası ile faaliyetlerini sürdüren Atasun Optik’in satış noktaları bulunan iller şöyledir; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Gaziantep, Kocaeli, Eskişehir, Mersin, Kayseri, Diyarbakır, Denizli, Sakarya, Aydın, Konya, Manisa, Düzce, Hatay, Balıkesir, Afyonkarahisar, Bolu, Van, Muğla, Kırıkkale, Tekirdağ, Trabzon, Yalova, Zonguldak, Isparta, Sivas, Malatya, Trabzon ve Kırıkkale. Yaptığı kampanya ve indirimlerle, en kaliteli ürünleri üyelerine en uygun fiyattan buluşturmayı amaçlar.

Atasun Çağrı Merkezi Numarası

Atasun Optik olarak 2007 senesinden beri optik perakende sektöründe ileri gelen markamız, müşterileri aracılığıyla kolay ulaşılabilir olmayı hedeflemiştir. Türkiye’ de 53 ilde 250 den fazla satış noktası, e-ticaret ve mobil uygulama ile ulaştığımız üyelerimizin iyi görmesini ve iyi görünmesini sağlamak önceliğimizdir. Bize mağazalarımız, web sitemiz, Play Store ve App Store üzerinden uygulamamızı indirerek yahut çağrı merkezimizden basit bir şekilde varabilirsiniz.  Müşterilerimizin tatminiyetini sağlamak maksadıyla 7 gün 24 saat ulaşılabilir olan; üyelerimizin problemlerini çözmek için çalışan uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Tüm operatörlerden 444 67 85 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir her türlü dilek ve şikâyetlerinizi bize iletebilirsiniz. Atasun Optik çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Atasun Müşteri Hizmetleri Numarası

Tüm satış noktalarımızdan ve online satış ile beğenerek satın aldığınız her ürünü kaliteli hizmet, ürün çeşitliliği, şeffaf ve ekonomik fiyatlar ile buluşturmayı planlıyoruz. Kişiye özel ürünlerde her türlü danışma ve size uygun en iyiyi bulmak için web sitemizde bulunan iletişim formunu doldurabilir, canlı destek Chat hattından iletişim kurabilir, 08503600890 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden yahut 444 67 85 nolu çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Her ürün için 14 gün içinde iade 30 gün içinde değişim olabilecekdür. Web sitemiz üzerinden üyelik ile online alışveriş yapan üyelerimiz güvenli bir biçimde ödeme yapabilir siparişlerini sipariş takip numarası ile takip edebilirler. Yaptığımız her işin merkezinde siz üyelerimizin olduğu bilinci ile müşteri hizmetleri birimimiz hizmetinizdedir. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Atasun Optik müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Atasun Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Atasun Optik perakende optik sektöründe önderlik, güven ve müşteri merkezli olmayı sağlamak maksadıyla her platformda üyelerinin istek ve poblemleri ile ilgilenmektedir. www.atasunoptik.com.tr  sitesinde canlı destek ile beklemeden müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.  444 67 85 numaralı telefon hattını arayarak  “3” tuşladığınızda müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. Kalite standartları gereği görüşmelerimiz kayıt altına alınmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Atasun Optik müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Atasun Şikayet Hattı

Atasun optik tüm ürünlerinde yüzde yüz müşteri tatminiyetini hedeflemektedir. Marka ismi ile birlikte tatminiyet, güven ve kalitenin hatırlanması için çaba göstermektedir. Her türlü şikayet, öneri ve istek için  www.atasunoptik.com.tr adresinde bulunan iletişim formunu doldurarak, whatsapp iletişim hattı üzerinden yahut 444 67 85 numaralı çağrı merkezimizden bize varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Atasun Optik müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Atasun Optik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Atasun Optik Perakende Ticaret A.Ş. Esentepe Mah. Keskin Kalem Sk. No: 5 P.K. 34394 Şişli İSTANBUL

Whatsapp Hattı: 0850 360 08 90

Çağrı Merkezi Numarası: 444 67 85

Atasun Optik’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Atasun Optik’in internet sitesinden vermiş olduğunuz siparişler ile ilgili tüm detaylı bilgilere sahip olabilir, satın almış olduğunuz ürün ile ilgili destek alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca aşağıda dile getirdiğimiz canlı destek bağlantısı aracılığıyla haftanın 7 günü saat 10.00 ile 22.00 içinde web siteleri üzerinden canlı destek alabilirsiniz. Ek olarak belirtmiş olduğumuz mail adresinden de istek, soru, öneri ve görüşlerinizi Atasun Optik’e bildirebilirsiniz.

Atasun Optik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 67 85

Atasun Optik İletişim Mail Adresi
[email protected]

Atasun Optik Canlı Destek

Arama Kelimeleri: atasun optik iletişim bilgileri, atasun optik telefon no, atasun optik irtibat tel, atasun optik canlı destek, atasun optik müşteri temsilcisi, atasun optik şikayet hattı, atasun optik müşteri hizmetleri numarası, atasun optik çağrı merkezi numarası, atasun optik iletişim numarası, atasun optik çağrı merkezi, atasun optik müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu