Müşteri Hizmetleri

Atasay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Atasay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Atasay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Atasay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Atasay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Atasay çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Atasay müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Atasay şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Atasay müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Atasay, Denizli ilimizin Çivril beldesinde 1937 senesinde kurulmuş kuyumculuk şirketidir. Sektörünün önder konumda ve en gözde markalarından biri olma özelliğini taşır. Ürettiği ve satışını gerçekleştirdiği son derece modern ve şık parçalar bir çok müşterisini tatmin bırakmıştır.

Takı sektöründe en öncü şirket olmayı amacı olan Atasay; altın, pırlanta, armağanlik eşya gibi kategorilerde yüzlerce seçeneği ile üyelerine en güzel takıları ulaştırmaktadır. Uygun fiyat politikası ve özel kampanyaları ile her geçen gün daha da konuşulmaktadır.

Atasay Çağrı Merkezi Numarası

Dünya’nın her yerinde, her kültür ve yaşa özel bir Atasay ürünü sunmak için çıktığımız yolculukta uygun fiyat ve yenilikçi yaklaşımla üyelerimizin kendilerini mutlu ve özel hissetmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Tarihi mirasımızdan esinlenerek, tecrübelerimiz ile harmanladığımız özgün ve kaliteli tasarımlarımızı sizlerle buluştururken, doğal kaynaklarımıza, tarihi mirasımıza ve içinde bulunduğumuz topluma karşı sorumluluklarımızı ihmal etmiyoruz. Eleştirilere kulaklarımızı tıkamak yerine öğrenmeye ve kendimizi daha da ilerletmeye çalışıyoruz. Çağrı merkezlerimizdeki müşteri temsilcilerimiz, sizlerin görüş ve önerilerinizi dinlemek, mağazalarımızı ziyaret ederken veya internet sitemiz üzerinden alışveriş yaparken yaşadığınız her türlü sorunu gidermek için var güçleriyle çalışıyor. Ürün ve hizmetlerimizin değerini önemsediğimiz gibi siz kıymetli üyelerimizin tatminiyetine de son derece önem veriyoruz. Atasay çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Atasay Müşteri Hizmetleri Numarası

Altın, pırlanta, baget pırlanta, elmas, erkek, çocuk ve koleksiyon kategorilerindeki ürünlerimiz için mağazalarımızı ziyaret ederek alışveriş yapabileceğiniz gibi internet sitemiz üzerinde de alışveriş uygulayabilirsiniz. Hangi biçimde alışveriş yapmış olursanız olun Atasay olarak yanınızda olmaya devam edeceğiz. Alışverişiniz esnasında veya alışverişiniz ardından aklınıza takılan soruları sormak, karşı karşıya geldiğınız sorunlara çözüm aramak, görüş ve önerilerinizi iletmek için  hafta içi 08:30 – 17:30; hafta sonu 09:00-14:00 saatleri içinde 0850 800 42 82 telefon numarasını arayarak müşteri temsilcimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile yaptığınız görüşmeler alakalı yasa gereği kayıt altına alınacaktır. Kişisel detaylarınızin muhafaza edilmesi ile ilgili bilgi almak için https://www.atasay.com/ internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Atasaymüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Atasay Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Atasay olarak “Tak sana yakışanı” dediğimiz tüm üyelerimizin her zaman yanındayız. Müşteri hizmetlerine direk bağlanarak talep ve önerilerinizi iletmek isteğe göre 0850 800 42 82numaralı telefon numaramızı aradıktan sonra ‘6’ tuşlamanız yeterli. “1” tuşlarsanız ürün özellikleri, stok ve mağaza bilgilerine ulaşabilir, “2” tuşlarsanız şikâyetlerinizi iletebilir, “3” tuşlarsanız kargo takibi yapabilir, “4” tuşlarsanız sipariş durumu ile ilgili bilgi alabilir ve son olarak “5” tuşlarsanız ürünlerinizin tamir durumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Atasay müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Atasay Şikayet Hattı

Atasay kendine yakışanı takan üyelerinin her zaman yanındadır. Siz kıymetli üyelerimizin tatminiyeti bizim için dünya çapındaki en kıymetli takı. Her türlü istek, öneri ve şikayetlerinizi müşteri hizmetlerimizi arayarak iletebileceğiniz gibi https://www.atasay.com/ internet adresimizdeki formu doldurarak da bizlere ulaştırabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Atasay müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Atasay şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Atasay’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Atasay’ın internet sitesinden yapmış olduğunuz siparişler ile ilgili detaylı bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir, size yakın Atasay satış noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Atasay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 42 82

Arama Kelimeleri: atasay iletişim bilgileri, atasay telefon no, atasay irtibat tel, atasay canlı destek, atasay müşteri temsilcisi, atasay şikayet hattı, atasay müşteri hizmetleri numarası, atasay çağrı merkezi numarası, atasay iletişim numarası, atasay çağrı merkezi, atasay müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu