Müşteri Hizmetleri

Asuman Dabak’la Hayat İletişim Telefon Numarası Başvuru Formu

Asuman Dabak’la Hayat İletişim Telefon Numarası Başvuru Formu, müşteri hizmetleri bölümümüzde Asuman Dabak’la Hayat İletişim Telefon Numarası Başvuru Formu ile alakalı bilgiler paylaştık. Asuman Dabak’la Hayat İletişim Telefon Numarası Başvuru Formu yazımızın detayları..

Asuman Dabak’la Hayat İletişim Telefon Numarası Başvuru Formu

Asuman Dabak’la Hayat hafta içi her gün saat 10:00’da ekran başındaki seyircilerle buluşmaya devam etmekte. Daha önceden Gel Barışalım adıyla yayına giren program isim değiştirerek Asuman Dabak’la Hayat adını almıştır. Programda bireylerin yaşamlarındaki poblemleriyla alakalı aşağı yukarı tüm sorunlara çözüm aranmaktadır. Ayrılmak üzere olan çiftler, yakın bir ailesini veya akrabasını arayan insanlar, uzun senelerdır ailesiyle görüşmeyen insanlar, kaybolan insanlar, kaçırılma hadiseleri gibi birden çok konu Asuman Dabak’la hayat programında ele alınıyor ve çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor.

Asuman Dabak’la Hayat yayına başladığı günden ibu yana birden çok insanı barıştırması ve birden çok olayı çözüme kavuşturmasından dolayı seyircilerin beğenisini kazanmış ve reyting sıralamasında hızla üst noktalara doğru ilerlemiştir. Hazır yanıtlılığıyla tanınan oyuncu ve seslendirme sanatçısı Asuman Dabak olaylara zamanında müdahil olması ve psikoloji analizi iyi yapabilmesiyle göze çarpmaktadır.

Asuman Dabak’la Hayat programına verilen numaralardan başvuru yaparak derdinize çare bulabilir; bunun yanı sıra yaşanmış olan bir olayla alakalı ihbarda bulunarak olayın çözülmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Asuman Dabak’la Hayat Canlı Yayın Telefon Numarası İhbar Hattı
0212 702 30 30

Asuman Dabak’la Hayat Whatsapp Numarası İhbar Hattı Başvuru
0555 762 62 62

Arama Kelimeleri: Asuman Dabak’la Hayat, Asuman Dabak’la Hayat Başvuru, Asuman Dabak’la Hayat Canlı yayın, Asuman Dabak’la Hayat İhbar Numarası, Asuman Dabak’la Hayat Whatsapp, Asuman Dabak’la Hayat Başvuru Formu, Asuman Dabak’la Hayat Başvuru Formu Doldur

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu