Bilgi Arşivi

AstraZeneca İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

AstraZeneca İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde AstraZeneca İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. AstraZeneca İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

AstraZeneca İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

AstraZeneca iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1999 senesinde İngiltere merkezli olarak kurulan AstraZeneca, İngiliz-İsveç ortaklığı bulunan bir ilaç ve biyoloji şirketidir.

Dünya’nın en büyük 7. ilaç şifrketi olan şirket, toplamda 70.000’den fazla çalışanı ile 16 ülkede üretim ve 100’den fazla ülkede ilaç satışı gerçekleştirir.

İlaçlarının büyük çoğunluğunu onkoloji, diyabet, kardiyovasküler hastalıklar ve solunum gibi üst düzey tıbbi öneme sahip branşlar oluşturmaktadır.

Şirket kurulduğu yıldan beri Türkiye pazarında ‘da hizmet vermektedir.  Yaklaşık 450 kişilik nitelikli ve profesyonel kadrosu ile Türk halkının sağlığına katkıda bulunan AstraZeneca a hastaların yaşamları boyunca manalı bir fark yaratacak yenilikçi ilaçların üretimi için durmadan çalışmaktadır.

AstraZeneca İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAstraZeneca İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

AstraZeneca İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hedefimize ulaşmak maksadıyla çıktığımız bu yolculukta hız kesmeden büyümeye ve gelişmeye devam eden şirket, öte yandan da çeşitli kariyer portallarından ve resmî web adresi üzerinden personel alımlarına sürdürmektedir.  İş ilanlarını kariyer.net ve tr.indeed.com adresi üzerinden yayımlamaktadır.

İki kariyer portalı üzerinden de benzer işlemler takip edilerek basit bir şekilde iş başvurusu yapılabilir. Bunun için takip edilmesi gereken adımları sıralamak gerekirse;

tr.indeed.com adresi üzerinden iş başvurusunda bulunmak için ilk kez siteye giriş yapın ve ardından sağ üst bölümde bulunan Giriş butonuna tıklayın.

Açılan sayfanın en alt bölümünde bulunan Hesap Oluştur seçeneğine tıklayarak üyelik işlemlerini sorunsuz bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Son adım ise siteye güncel bir özgeçmiş eklemek. Bunun için yine sitede bulunan Özgeçmiş Yükle butonuna tıklayabilirsiniz. Bu adımlardan sonra dilediğiniz ilana basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan ilanlara başvuruda bulunmak için de ilk kez adrese girerek bir hesap oluşturulmalı, bunun için sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak üyelik işlemlerini yalnızca dakikalar içinde tamamlayabilirsiniz.

Ardından hesabınıza giriş yaparak  güncel bilgi ve tecrübelerinizi detaylıca içeren bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu hesaba yüklemelisiniz.Bu yükleme işleminden sonra Şirket’in tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Şirket bunun yanı sıra resmi web adresi üzerinden de tüm Türkiye genelinde iş ilanları yayımlamaktadır. Firmanın gereksinimlerine göre sürekli olarak olarak güncellediği bu ilanları yazımızın devamında bulabileceğiniz link aracılığı ile basit bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bu platformları sıra sıra gezmek yerine aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tablo ve linkleri tercih ederek AstraZeneca’nın tüm ilanlarını basit bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

AstraZeneca İş İlanları

Global çapta hizmet veren kurumsal bir marka olarak resmi web sitesi üzerinden de işçi alımı gerçekleştiren şirket, insan kaynakları departmanı aracılığı ile Genel Başvuru da kabul etmektedir. Bu bağlamda şirketin kariyer sayfasını ziyaret ederek Türkiye genelinde yayımlanan tüm ilanları basit bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

AstraZeneca ile alakalı tüm güncel ilanlarını tek bir sayfadan basit bir şekilde görüntülemek ve en güncel iş ilanlarından bi hayli hızlı bir biçimde haberdar olmak için aralıklı olarak sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

NoPozisyonlarLokasyon
1Az201 – Internship Programİstanbul(Avr.)

AstraZeneca iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu