Müşteri Hizmetleri

AŞTİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AŞTİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde AŞTİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. AŞTİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

AŞTİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AŞTİ çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde AŞTİ müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden AŞTİ şikayet hattına ulaşabilirsiniz. AŞTİ müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

AŞTİ Çağrı Merkezi Numarası

Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali kısaca AŞTİ, Ankara’da bulunan otobüs terminalidir. Yurdumuzda inşa edilmiş olan en büyük otobüs terminali olan ve 1995 senesinde hizmete giren terminal, sürekli olarak değişim göstermekle birlikte halen birden fazla otobüs şifrketi terminal bünyesinde faaliyet göstermektedir. Günlük çok sayıda otobüs seferi terminal bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Birçok mimar ve heykeltıraşın bir araya gelerek özgün biçimde tasarladıkları bir yapıdır. Terminalin çağrı merkezi numarası 0 (0312) 207 1000’dır.

AŞTİ çağrı merkezi numarası 0312 207 10 00 nolu telefondan varabilirsiniz.

AŞTİ Müşteri Hizmetleri Numarası

Şehre gelen otobüslerin şehir içi servis olanağı, mahkeme kararıyla kaldırılmıştır. Ankara’nın yurdumuzdaki en büyük ikinci şehir olması ve tüm devlet işlerinin buradan yönetilmesi; şehre gelen ve giden insan sayısını bir hayli etkilemektedir. Ülkemizin her şehrinden bir otobüs biletiyle ulaşım sağlanabilecek olan terminal, benzerlerine göre değişik bir mimariye sahiptir. Tasarlanan çift katlı yapısıyla birlikte, en yoğun zamanlarda bile şehrin yolcu kapasitesinin altından kalkabilmeyi başarmış bir terminaldir. Terminale yönelik herhangi bir hususta, müşteri hizmetleri numarası olan 0 (0312) 207 1000’dan bilgi edinilebilir.

AŞTİ müşteri hizmetleri numarası 0312 207 10 00 nolu telefondan varabilirsiniz.

AŞTİ Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ankara içinde Ankaray, minibüs ve EGO belediye otobüsleri vasıtasıyla rahatlıkla ulaşılabilecek olan terminalin mülkiyeti, Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne aittir. Terminal, belli bir proje yarışması neticesinde ve bir plan ışığında oluşturulmuştur. Terminal içinde kafeler, restoranlar, bekleme alanları, firma yazıhaneleri ve internet kafeler mevcuttur. Buralarda otobüs hareket saatinin geleceği vakte kadar istenildiği gibi zaman geçirilebilir. Terminal, firma ve firma seferlerine yönelik spesifik bir hususta bilgi alınacağı vakit; yukarıda bulunan numaradan direkt bağlanılarak santralle anında iletişime geçilebilir.

AŞTİ müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 207 10 00 nolu telefondan varabilirsiniz.

AŞTİ Şikayet Hattı

Kurumsal bir anlayışla yönetilen ve üyelerinin beklentilerini en uygun biçimde karşılayan terminal, kaliteli ve güvenli bir biçimde hizmet sunan birden fazla şirkete ve otobüslerine ev sahipliği yapar. Kalabalık zamanları eşine az rastlanan mimarisi ve geniş yapısıyla rahatlıkla atlatan terminal, bir noktadan başka bir noktaya gitmeye çalışan vatandaşlara eksiksiz bir hizmet sunmaya çalışır. Terminale yönelik tüm şikayet, görüş, soru ve öneriler yukarıda bulunan numara aracılığıyla anında yetkililere iletilebilir.

AŞTİ şikayet hattı 0312 207 10 00 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan AŞTİ müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri AŞTİ şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

AŞTİ Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 207 10 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. AŞTİ çağrı merkezi numarasına 0312 207 10 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi
Adres : Beştepeler Mah. Mevlana Blv. Yenimahalle/ Ankara
E-Posta : [email protected]
Telefon : 0312 207 10 00
FAKS Numarası: 0312 207 1010

Arama Kelimeleri: AŞTİ iletişim bilgileri, AŞTİ telefon no, AŞTİ irtibat tel, AŞTİ canlı destek, AŞTİ müşteri temsilcisi, AŞTİ şikayet hattı, AŞTİ müşteri hizmetleri numarası, AŞTİ çağrı merkezi numarası, AŞTİ iletişim numarası, AŞTİ çağrı merkezi, AŞTİ müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu