Bilgi Arşivi

AssisTT İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

AssisTT İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde AssisTT İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. AssisTT İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

AssisTT İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

AssisTT ’de çalışmak isteyen adaylara müjde. AssisTT bünyesine dahil olup AssisTT iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. AssisTT işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda AssisTT ‘in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Müşterilerine klavuzluk ve çağrı merkezi hizmeti vermek amacı ile %100 Türk Telekom iştiraki olarak 2007 senesinde kurulan AssisTT, İstanbul merkezli olarak faaliyet göstermektedir. Her sektöre özel olarak geliştirdiği teknolojik çözümler ile müşterileri için müthiş deneyimi tasarlıyor.

İletişim merkezi çözümlerine ek olarak kalite ve dijital çözümlere bir çok alanda bunun bunun yanındalıklı hizmet sağlamaktadır. 22 ilde 14 bine yakın personeli günlük 290.000 günlük çağrıya yanıt veren AssisTT, yılda 4 milyona yakın sorunu çözüme kavuşturur.

AssisTT İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAssisTT İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

AssisTT İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pek çok platform üzerinden işçi alımı gerçekleştiren AssisTT, bu bağlamda ülkemizin en bilinen kariyer platformlarından olan kariyer.net ve tr.indeed.com adresi üzerinden iş ilanları yayımlamaktadır. Kariyer portallarının bunun yanında resmî web adresi üzerinden de iş başvurusu kabul eden AssisTT adı altında çalışma fırsatı yakalamak için yazımızın devamını okumayı unutmayın.

Kariyer.net adresinde yayımlanan AssisTT iş ilanlarına basit bir şekilde başvuru yapabilmek için yapmanız gereken iki basit adım bulunmakta. Kariyer.net adresinde yayımlanan onlarca ilana başvuruda bulunmak için ilk kez platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sona güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmiş ile tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir diğer kariyer platformu olan tr.indeed.com adresi üzerinde iş başvurusu yapmak da kariyer.net adresi gibi bi hayli kolay. tr.indeed.com adresinde sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi butonuna tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik oluşturabilirsiniz.

Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra yine bir özgeçmiş tercih ederek yayımlanan ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

AssisTT bunun yanı sıra kendi web adresi üzerinden de güncel olarak iş ilanları yayımlamaktadır.  Sitede bulunan Kariyer sayfasına giriş sağladıktan sonra mevcut olarak açıkta olan tüm kariyer fırsatları karşınıza çıkmaktadır.

Kariyer portallarını sıra sıra gezmenize gerek kalmadan aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkleri tercih ederek yayında olan iş ilanlarını basit bir şekilde inceleyebilirsiniz.

AssisTT İş İlanları

%100 Türk Telekom iştiraki olarak arkasına büyük bir güç bulunan AssisTT, 22 ilde bulunan yaygın yapısı ile ülkemizdeki birden fazla aday için iş fırsatı sunmakta. Pek çok değişik platform üzerinden iş ilanları yayımlayan AssisTT’le alakalı tüm ilanları sitemiz üzerinden sürekli olarak olarak takip edebilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Network Sistemleri Uzmanı (Ankara) Ankara
2 Müşteri Temsilcisi-Ödemiş İzmir
3 Veri Tabanı Uzmanı (Ankara) Ankara
4 Frontend Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya)
5 İzmir – Thy Yabancı Dil Müşteri Temsilcisi İzmir
6 .Net Yazılım Mühendisi İstanbul(Asya)
7 Müşteri Temsilcisi-Yabancı Dil İstanbul (Tümü) +77 il daha
8 Ankara Müşteri Temsilcisi Yabancı Dil Ankara
9 Ankara-Fransızca Müşteri Temsilcisi (Thy Projesi) Ankara
10 Ankara-İngilizce Müşteri Temsilcisi Ankara
11 Almanca Müşteri Temsilcisi Ankara
12 “Özgür” Müşteri Temsilcisi – Yabancı Dil İzmir +1 il daha
13 Ankara-İspanyolca Müşteri Temsilcisi (Thy Projesi) Ankara
14 Saha Denetim Uzmanı-İzmir İstanbul(Avr.)
15 Saha Denetim Uzmanı-Samsun İstanbul(Avr.)
16 Satış Müşteri Temsilcisi Adıyaman +4 il daha
17 Teknik Destek Sorumlusu İstanbul(Asya) +6 il daha
18 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi – Giresun Giresun
19 Müşteri Temsilcisi (Rize) Rize
20 Kırıkkale Satış Müşteri Temsilcisi Kırıkkale
21 Müşteri Temsilcisi – Ankara Ankara
22 Bilgi Güvenliği ve İş Sürekliliği Uzmanı İstanbul(Asya)
23 Müşteri Temsilcisi – Farsça ( Ordu ) Ordu
24 Müşteri Temsilcisi – Arapça ( Ordu ) Ordu
25 Müşteri Temsilcisi – İngilizce ( Ordu ) Ordu

AssisTT iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu