Assetto Corsa – Nissan Silvia S15 Mitasu sp Araba Mod

Assetto Corsa – Nissan Silvia S15 Mitasu sp Araba Mod

tarafından
11
Assetto Corsa – Nissan Silvia S15 Mitasu sp Araba Mod

Assetto Corsa – Nissan Silvia S15 Mitasu sp Araba Mod, oyun bölümümüzde Assetto Corsa – Nissan Silvia S15 Mitasu sp Araba Mod modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Assetto Corsa, yarış alanında en başarılı ve bi hayli beğeni alan isimlerden biri olma özelliğini taşır. Bu nedenten dolayı oyuncular tarafında yarış denildiğinde akla ilk kez geliyor demek, en doğru cümlelerden birisi olacaktır. Peki Assetto Corsa oyununu nasıl daha keyifli hale getirebilirsiniz? İşte bu noktada Assetto Corsa modları ön plana çıkmaktadır. Mod yapımcıları aracılığıyla yapılan bir çok değişik mod bulunmaktadır. Bu modlar ile birlikte oyunlarınızı daha zevkli ve daha keyifli bir oyun haline dönüştürebilirsiniz. Bu içeriğimiz de sizlerle birlikte Assetto Corsa Nissan Silvia S15 Mitasu sp Araba modu indir paylaşımında bulunmaktayız.

Assetto Corsa Nissan Silvia S15 Mitasu sp Araba Modu

Hem yarışmak hem de simülasyon kategorisi ile oyunu daha zevkli hale getirmek Assetto Corsa oyununa yakışıyor demek olabilecekdür. Bu nedenten dolayı da bir çok mod yapımcısı bu alanda AssettoCorsa mod geliştirerek oyuncular ile paylaşmaktadır. Bunun yanında oyun çok daha zevkli bir hale gelmektedir. Bildiğiniz gibi yarış oyunlarında en önemli konu araçlardır. En bi hayli hızlı olan ve en kıymetli olan arabalar ikiye ayrılmaktadır. Bazıları klasik olarak olan yarış araçlarına nadir davranırken, bazıları da acımadan yarışmaktadır. Oyun Serüveni olarak bu noktada siz değerli okurlarımıza bir çok değişik oyun modlarını paylaşmaktayız. Assetto  Corsa ile alakalı bir çok moda, kategorilerden bi hayli hızlıca ulaşabilir ve sizleri bekleyen modları rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

Assetto Corsa Nissan Silvia S15 Mitasu sp Araba modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari
  • 1212kg agırlık
  • 321HP hız
  • 390Nm tork
  • geniş bir şekilde hd tasarım
  • özelleştirilebilir detaylar

Nissan Silvia S15 Mitasu sp Araba mod

Nissan Silvia S15 Mitasu sp Araba mod

Nissan Silvia S15 Mitasu sp Araba mod

Nissan Silvia S15 Mitasu sp Araba mod

Mod Hakkında
Yapımcı: car mod
Oyun Sürümü: Assetto Corsa Modları
Mod Türü: Araç

Assetto Corsa Assetto Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten Assetto Corsa Nissan Silvia S15 Mitasu sp Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Steam programının kurulu olduğu klasörü açalım.
  3. Buradan ise Steam Library klasöründen Steamapps > Commonklasörüne girelim.
  4. Açılan ekrandan Content klasörü içinden Cars klasörünü açın.
  5. İndirdiğiniz Rar içindeki klasör dosyalarını buraya atın.

Assetto Corsa Nissan Silvia S15 Mitasu sp Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte Assetto Corsa Nissan Silvia S15 Mitasu sp Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Nissan Silvia S15 Mitasu sp Araba Modunu İndir