Assetto Corsa Honda S2000 + Varex

Assetto Corsa Honda S2000 + Varex

tarafından
10
Assetto Corsa Honda S2000 + Varex

Assetto Corsa Honda S2000 + Varex, oyun bölümümüzde Assetto Corsa Honda S2000 + Varex modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Assetto Corsa, yarış alanında en başarılı ve bi hayli beğeni alan isimlerden biri olma özelliğini taşır. Bu nedenten dolayı oyuncular tarafında yarış denildiğinde akla ilk kez geliyor demek, en doğru cümlelerden birisi olacaktır. Peki Assetto Corsa oyununu nasıl daha keyifli hale getirebilirsiniz? İşte bu noktada Assetto Corsa modları ön plana çıkmaktadır. Mod yapımcıları aracılığıyla yapılan bir çok değişik mod bulunmaktadır. Bu modlar ile birlikte oyunlarınızı daha zevkli ve daha keyifli bir oyun haline dönüştürebilirsiniz. Bu içeriğimiz de sizlerle birlikte AssettoCorsa Honda S2000 + Varex modu indir paylaşımında bulunmaktayız.

Assetto Corsa Honda S2000 + Varex Modu

Hem yarışmak hem de simülasyon kategorisi ile oyunu daha zevkli hale getirmek Assetto Corsa oyununa yakışıyor demek olabilecekdür. Bu nedenten dolayı da bir çok mod yapımcısı bu alanda AssettoCorsa mod geliştirerek oyuncular ile paylaşmaktadır. Bunun yanında oyun çok daha zevkli bir hale gelmektedir. Bildiğiniz gibi yarış oyunlarında en önemli konu araçlardır. En bi hayli hızlı olan ve en kıymetli olan arabalar ikiye ayrılmaktadır. Bazıları klasik olarak olan yarış araçlarına nadir davranırken, bazıları da acımadan yarışmaktadır. Oyun Serüveni olarak bu noktada siz değerli okurlarımıza bir çok değişik oyun modlarını paylaşmaktayız. Assetto  Corsa ile alakalı bir çok moda, kategorilerden bi hayli hızlıca ulaşabilir ve sizleri bekleyen modları rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

Assetto Corsa Honda S2000 + Varex modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari

Araçlar yalnızca CSP 0.2.1 preview2 ve üstü sürümlerde çalışmaktadır.
EXTRA A:  Air Süspansiyon Düşür
EXTRA B:  Air Süspansiyon Yükselt
EXTRA C:  Bagaj İç Aydınlatma
EXTRA D:  Aracın Üstünü açar
EXTRA E:  Kaputu Açar
EXTRA F:  Bagajı Açar

Mod Hakkında
Yapımcı: By Energized
Oyun Sürümü: Assetto Corsa Modları
Mod Türü: Araç

Assetto Corsa Assetto Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten Assetto Honda S2000 + Varex Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Steam programının kurulu olduğu klasörü açalım.
  3. Buradan ise Steam Library klasöründen Steamapps > Commonklasörüne girelim.
  4. Açılan ekrandan Content klasörü içinden Cars klasörünü açın.
  5. İndirdiğiniz Rar içindeki klasör dosyalarını buraya atın.

Assetto Corsa Honda S2000 + Varex Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte Assetto Corsa Honda S2000 + Varex mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Assetto Corsa Honda S2000 + Varex Araba Modunu İndir