Assetto Corsa – BMW M3 CS G80 2023 Araba Modu

Assetto Corsa – BMW M3 CS G80 2023 Araba Modu

tarafından
9
Assetto Corsa – BMW M3 CS G80 2023 Araba Modu

Assetto Corsa – BMW M3 CS G80 2023 Araba Modu, oyun bölümümüzde Assetto Corsa – BMW M3 CS G80 2023 Araba Modu modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Assetto Corsa, yarış alanında en başarılı ve bi hayli beğeni alan isimlerden biri olma özelliğini taşır. Bu nedenten dolayı oyuncular tarafında yarış denildiğinde akla ilk kez geliyor demek, en doğru cümlelerden birisi olacaktır. Peki Assetto Corsa oyununu nasıl daha keyifli hale getirebilirsiniz? İşte bu noktada Assetto Corsa modları ön plana çıkmaktadır. Mod yapımcıları aracılığıyla yapılan bir çok değişik mod bulunmaktadır. Bu modlar ile birlikte oyunlarınızı daha zevkli ve daha keyifli bir oyun haline dönüştürebilirsiniz. Bu içeriğimiz de sizlerle birlikte Assetto Corsa BMW M3 CS G80 2023 Araba modu indir paylaşımında bulunmaktayız.

Assetto Corsa BMW M3 CS G80 2023 Araba Modu

Hem yarışmak hem de simülasyon kategorisi ile oyunu daha zevkli hale getirmek Assetto Corsa oyununa yakışıyor demek olabilecekdür. Bu nedenten dolayı da bir çok mod yapımcısı bu alanda AssettoCorsa mod geliştirerek oyuncular ile paylaşmaktadır. Bunun yanında oyun çok daha zevkli bir hale gelmektedir. Bildiğiniz gibi yarış oyunlarında en önemli konu araçlardır. En bi hayli hızlı olan ve en kıymetli olan arabalar ikiye ayrılmaktadır. Bazıları klasik olarak olan yarış araçlarına nadir davranırken, bazıları da acımadan yarışmaktadır. Oyun Serüveni olarak bu noktada siz değerli okurlarımıza bir çok değişik oyun modlarını paylaşmaktayız. Assetto  Corsa ile alakalı bir çok moda, kategorilerden bi hayli hızlıca ulaşabilir ve sizleri bekleyen modları rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

Assetto Corsa BMW M3 CS G80 2023 Araba modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari
 • -Yeni nesil Android Otomatik
 • -M Racing Sarı Farlar
 • -EXTRA A: Normal/Track Moduna geçiş yapılabilen Değiştirilebilir Küme
 • -EXTRA C: Baş Üstü Göstergesi
 • -EXTRA B: Açılabilir Kaput
 • -EXTRA D: Sürücü Kapısı da açılabilir
 • -EXTRA E: Kapılar ve Bagaj açılabilir
 • -Ortamın ışıklandırması artırılmış
 • -CS renkleri daha gerçekçi bir görünüm sağlıyor
 • -Bagajda Ducati Panigale V4R Lego kutusu mevcut
 • -Gerçekçi performans gösterimi

BMW M3 CS G80 2023 Araba

BMW M3 CS G80 2023 Araba

BMW M3 CS G80 2023 Araba

BMW M3 CS G80 2023 Araba

Mod Hakkında
Yapımcı: mnba
Oyun Sürümü: Assetto Corsa Araba Modu
Mod Türü: Araç

Assetto Corsa Assetto Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten Assetto Corsa BMW M3 CS G80 2023 Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Steam programının kurulu olduğu klasörü açalım.
 3. Buradan ise Steam Library klasöründen Steamapps > Common klasörüne girelim.
 4. Açılan ekrandan Content klasörü içinden Cars klasörünü açın.
 5. İndirdiğiniz Rar içindeki klasör dosyalarını buraya atın.

Assetto Corsa BMW M3 CS G80 2023 Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte Assetto Corsa BMW M3 CS G80 2023 Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

BMW M3 CS G80 2023 Araba Modunu İndir