Assetto Corsa- BMW E60 530D Araba Modu

Assetto Corsa- BMW E60 530D Araba Modu

tarafından
11
Assetto Corsa- BMW E60 530D Araba Modu

Assetto Corsa- BMW E60 530D Araba Modu, oyun bölümümüzde Assetto Corsa- BMW E60 530D Araba Modu modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Assetto Corsa, yarış alanında en başarılı ve bi hayli beğeni alan isimlerden biri olma özelliğini taşır. Bu nedenten dolayı oyuncular tarafında yarış denildiğinde akla ilk kez geliyor demek, en doğru cümlelerden birisi olacaktır. Peki Assetto Corsa oyununu nasıl daha keyifli hale getirebilirsiniz? İşte bu noktada Assetto Corsa modları ön plana çıkmaktadır. Mod yapımcıları aracılığıyla yapılan bir çok değişik mod bulunmaktadır. Bu modlar ile birlikte oyunlarınızı daha zevkli ve daha keyifli bir oyun haline dönüştürebilirsiniz. Bu içeriğimiz de sizlerle birlikte Assetto Corsa BMW E60 530D Araba modu indir paylaşımında bulunmaktayız.

Assetto Corsa BMW E60 530D Araba Modu

Hem yarışmak hem de simülasyon kategorisi ile oyunu daha zevkli hale getirmek Assetto Corsa oyununa yakışıyor demek olabilecekdür. Bu nedenten dolayı da bir çok mod yapımcısı bu alanda AssettoCorsa mod geliştirerek oyuncular ile paylaşmaktadır. Bunun yanında oyun çok daha zevkli bir hale gelmektedir. Bildiğiniz gibi yarış oyunlarında en önemli konu araçlardır. En bi hayli hızlı olan ve en kıymetli olan arabalar ikiye ayrılmaktadır. Bazıları klasik olarak olan yarış araçlarına nadir davranırken, bazıları da acımadan yarışmaktadır. Oyun Serüveni olarak bu noktada siz değerli okurlarımıza bir çok değişik oyun modlarını paylaşmaktayız. Assetto  Corsa ile alakalı bir çok moda, kategorilerden bi hayli hızlıca ulaşabilir ve sizleri bekleyen modları rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

Assetto Corsa XXXXX modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Bilhassari
 • – Full Gövde, Full İç Açıklamalar ve Jantlara AO uygulandı.
 • – Sinyallerin çalışması için Tuş Ataması gerekiyor.
 • – Sellektörün çalışması için Tuş Ataması yapılması gerekiyor.
 • – Katlanır Ayna vites boştayken otomatik olarak kapanır.
 • – Açılır Sunroof Extra A tuşu ile açılabilir.
 • – Style 166 M5 Jantlar ile birlikte Style 172 Frankfurt Jantlar kullanıldı.
 • – Amber Ambiyans Aydınlatma ve Dizel Göstergeler mevcut.
 • – Android Auto özelliği araçta yer alıyor.
 • – Sadece İphone 5s ile uyumlu olan Spotify ekranı mevcut.

Assetto Corsa – BMW E60 530D

Assetto Corsa – BMW E60 530D

Mod Hakkında
Yapımcı: corsa mod
Oyun Sürümü: Assetto Corsa Modları
Mod Türü: Araç

Assetto Corsa Assetto Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten Assetto Corsa BMW E60 530D Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Steam programının kurulu olduğu klasörü açalım.
 3. Buradan ise Steam Library klasöründen Steamapps > Common klasörüne girelim.
 4. Açılan ekrandan Content klasörü içinden Cars klasörünü açın.
 5. İndirdiğiniz Rar içindeki klasör dosyalarını buraya atın.

Assetto Corsa BMW E60 530D Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte Assetto Corsa BMW E60 530D Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

BMW E60 530D Araba Modunu İndir