Bilgi Arşivi

Assan Alüminyum İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Assan Alüminyum İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Assan Alüminyum İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Assan Alüminyum İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Assan Alüminyum İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Assan Alüminyum’da çalışmak isteyenlere müjde! Assan Alüminyum iş ilanları, iş başvurusu, Assan Alüminyum işçi alımı haberleri makalemizde.

Assan Alüminyum, 1988 senesinden beri haddelenmiş alüminyum üretmektedir. Otomotive, ısıtma-soğutma, inşaat, ambalaj ve daha birden fazla sektöre sunum yapmaktadır.  Kuzey Amerika ve Batı Avrupa dâhil çok sayıda ülkeye ihracat yapmaktadır.

Assan Alüminyum İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAssan Alüminyum İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Assan Alüminyum İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Assan Alüminyum iş başvurusu, kariyer.net üzerinden yapılmaktadır. Başvuru öncesinde, adaylar bir hesap açmalıdır. Ardından düzgün ve doğru bir CV doldurmak zorunludur.

Ardından Assan Alüminyum iş ilanlarına gelerek, tanımlar ve nitelikler sıra sıra okunmalıdır. Başvurduğunuz pozisyon, kabiliyetlerinizle uyum göstermelidir. Aksi durumda görüşme çağrısı almak bi hayli zordur. 

Başvuru işlemlerini bitirdiktan sonra, insan kaynakları yetkilileri değerlendirmeye alacaktır. Ardından iletişim kurulacak ve gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Assan Alüminyum İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Assan Alüminyum, kariyer.net üzerinde çok sayıda açık iş açıklamasu bulundurmaktadır. Her aday bunlara başvurabilecek olsa da uyum göstermediğiniz başvurular, dikkate çoğu durumda alınmayacaktır. Söz konusu ilanlar şöyledir;

  1. Yatırım Proje Kıdemli Uzmanı
  2. Yatırım Uygulama Yöneticisi
  3. Satış Operasyon Uzman Yardımcısı (İngilizce Bilen)
  4. Satış Operasyon Uzman Yardımcısı (Almanca Bilen)
  5. Tedarik Zincir Uzmanı
  6. İhracat Satış Uzmanı (Fransızca Bilen)
  7. Müşteri Teknik İlişkiler Uzmanı
  8. Laboratuvar Teknikeri
  9. Üretim Planlama Uzman Yardımcısı

Eğer Assan Alüminyum adı altında çalışmak istiyorsanız, bu ilanlara başvuru uygulayabilirsiniz. Her ilan, farklı gereksinimler taşımaktadır. Bunun için adaylar, başvurularını dikkatli yapmalıdır.

Ayrıca son başvuru tarihleri de mutlaka incelenmelidir.

Assan Alüminyum Güncel İş İlanları

Assan Alüminyum, güncel olarak kariyer.net üzerinde adayların başvurabileceği ilanlar bulundurmaktadır. Başvurmak isteyen adaylar, incelemek için hesap bulundurmalıdır.

Ayrıca kendi sitesinden de iş araması yapılmaktadır. Bunun için adayların, siteye girip, üst menüde “insan kaynakları” altından, “Assan Alüminyum’da Kariyer” butonu seçmesi gerekmektedir. Yüklenen sayfada, “açık pozisyonlar ve başvuru” adı görülecektir.

Buna tıklayınca, yüklenen sayfada arama yapılmaktadır. Anahtar sözcüğün karşısındaki ufak soru işareti simgesi, size ayrıntılı bilgi verecektir. Assan Alüminyum, çalışanların sosyal haklarına saygılı bir şirkettir. Yemek, yol ve diğer sosyal hizmetler, tatmin edici düzeydedir.

Saatler ve koşulları yönünden da bi hayli güzeldir.

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Industrial Products Sales SpecialistİstanbulBaşvur
Kaynak Teknikeriİstanbul,Koc…Başvur
Export Operations SpecialistİstanbulBaşvur
Iş Güvenliği ve Çevre SorumlusuKocaeliBaşvur
Kaynak Ustasıİstanbul,Koc…Başvur
Yardımcı Tesisler UzmanıKocaeliBaşvur
Mekanik Bakım Teknikeriİstanbul,Koc…Başvur

Daha fazla Assan Alüminyum iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu