Müşteri Hizmetleri

ASKİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ASKİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde ASKİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. ASKİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

ASKİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ASKİ çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde ASKİ müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden ASKİ şikayet hattına ulaşabilirsiniz. ASKİ müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

ASKİ, 1987 senesinde Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak kurulmuştur. Ankara’nın tüm ilçelerine, merkezlerine, köylerine su hizmeti vermektedir. ASKİ’nin toplamda 2.176.905 abonesi bulunmaktadır.

ASKİ’nin, tüm abonelikle alakalı işlemlerinizi basit bir şekilde gerçekleştirebildiğiniz online işlem merkezi bulunmaktadır. Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra online işlemler bölümünden fatura detaylarınızı görebilir, bi hayli hızlıca faturanızı ödeyebilir, abonelik numarası, tesisat numarası gibi bilgilere anında varabilirsiniz.

ASKİ Çağrı Merkezi Numarası

Ankara su ve kanalizasyon idare (ASKİ) genel müdürlüğüne bağlı olarak çalışmalara başlamış olan müşteri hizmetleri sizin için hep yanınızdadır. Başkentimiz olan Ankara’da bulunan mevcut vatandaşlarımızın talep sayısının artmasına bağlı olarak çalışan sayımızı arttırmış bulunmaktayız. Yeni çalışanlarımızla birlikte 31 çalışan sayısına ulaşmış olup servis personellerimizin kapasitesini arttırmış bulunmaktayız. 7/24 çalışmalara başlayarak başkentimizde çıkabilecek bütün su ve kanalizasyon problemleri için hazır bulunmaktayız. Bayramlarda, tatillerde ve buna benzer hiçbir özel günde durdurmak bilmeksizin çalışmalara devam etmekteuz. ASKİ çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Son senelerda bireylerin teknoloji konuşan ilerlemesi ve gelişmeler kaydetmesi ile yeni bir çağ başladı. Bu çağa ayak uydurarak size rahat ve rahat bir hayat için bizde bir uygulama yaptık. Telefonunuza indirip kurduğunuzda bu uygulama aracılığıyla kartlı sistemlerde sorunsuz bir kullanım amaçladık. Uygulamamızın ücretsiz oluşu da devletimizin vatandaşı için her daim arkasında olduğunu gösteriyoruz.

ASKİ Müşteri Hizmetleri Numarası

Daha geniş kapasite sayımızla artık telesekreterde bekleme devrini bitiriyoruz. Müşteri hizmetlerindeki çalışanlarımızla konuşma süresinde bile yeterli teknolojilerimiz ve adres hakimiyetimiz aracılığıyla 2 dakika içinde sorunun yerini anlayarak kısa bir sürede hizmete geçiyoruz. Kaydedilen verilere göre en uzun konuşmamızın süresi ise yalnızca 7 dakika sürmüştür. 616 10 00 numaralı hattımızı arayarak Ankara’daki bütün konumlarda bulunan sorunlara çözüm getirebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi ASKİmüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

ASKİ Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

ASKİ, telesekreter ile gereksiz tuşlama yaparak siz kıymetli vatandaşlarımızın kıymetli vaktini boşa harcamadan bi hayli hızlı bir biçimde arama yapabilmeniz için elinden geleni en iyisi biçimde yapmaktadır. Size dile getirdiğimiz numaralı hattı arayarak size 1 basmanız karşılığında kartlı sayaç işlemelerine girersiniz. Tuşlama yapmadan kısa bir süre beklemeniz halinde ise sizi müşteri hizmetleri çalışanlarımızdan birine direk bağlamaktadır. Müşteri kitlesi büyüdüğü için ASKİ müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

ASKİ Şikayet Hattı

Başşehirde yerleşke göstermekte olan vatandaşlarımız için en iyi yaşam koşullarını sağlamak maksadıyla bütün olanaklarını kullanan ASKİ bir başka iletişim şekli olarak da mail üzerinden ulaşım olanağı sağlamaktadır. 7/24 çalışan servisimiz mail atmanız ile de size daima dönüş yapacaktır. %20bilgiedinme@aski.gov.tr mail adresimize mail atarak bize her daim her koşulda iletişim kurabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan ASKİ müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri ASKİşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres:Hacı Bayram mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No:70 06050 ALTINDAĞ/ANKARA

Mavi Masa Çağrı Merkezi: 153
Santral: 0312 6161000

Email: bilgiedinme@aski.gov.tr

ASKİ’nin 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz arıza ve kesinti bildirimleri için kullanabileceğiniz 3 haneli çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Ayrıca Mavi Masa ihbar hattını tercih ederek anlık su arıza ve kesintilerinizi bi hayli hızlıca bildirebilirsiniz. Ayrıca üyelik işlemlerini kullanmadan anında faturanızı ödemek isteğe göre de aşağıdaki bağlantıdan fatura ödeme sayfasına varabilirsiniz.

ASKİ Fatura Tahsilatı

ASKİ Online Arıza Bildir

ASKİ Online İşlemler Merkezi

ASKİ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 616 10 00 (Tüm Türkiye’den ulaşabileceğiniz santral numarası.)
185

Arama Kelimeleri: aski iletişim bilgileri, aski telefon no, aski irtibat tel, aski canlı destek, aski müşteri temsilcisi, aski şikayet hattı, aski müşteri hizmetleri numarası, aski çağrı merkezi numarası, aski iletişim numarası, aski çağrı merkezi, aski müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu