Başvurular

Askeri Havaalanı En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı 2022

Askeri Havaalanı En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Askeri Havaalanı En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Askeri Havaalanı En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Askeri Havaalanı En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı

Askeri Havaalanı En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı

KPSS şartsız İŞKUR iş ilanları ile askeri lojmanlara işçi alımı yapılacağı açıklamaldu. İlana göre minimum ilkokul mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. Başvuru yapacaklar 21 ile 40 yaş içinde olması istenmektedir.

İncirlik Hava Lojmanlarına;

Bina içindeki ortak kullanım alanlarında bulunan lavabo, WC, rezervuar ekipmanlarının tamirat/ tadilat işlemlerini gerçekleştirecek,

Bina temizliği, çöp toplama ve bahçe işlerinde çalışabilecek,

Vardiyalı çalışabilecek,

Askerlik hizmetini tamamlamış,

Sıhhi tesisat ustalığı olan,

SGK 4A sigortalı olarak Kapıcı/ Kaloriferci alınacaktır.

Başvurular 00006405049 iş ilan numarası ile Türkiye İş Kurumuna elektronik ortamda yapılacaktır. İşlem son 10 Aralık 2021 tarihi olarak bilgisi verildi.

havaalani-personel-alimi.jpg

Adana şehri alımı yapacaktır. Başvuru yapacaklar bu adreste ikamet ediyor olması gerekmektedir. Aksi taktirde ilana dahi ulaşamayacaklardır.

Kamu kurumları istihdamlarının tamamı sitemizde bulunmaktadır. Anlık kamu personeli alımı ilanlarına ulaşmak için cep uygulamamızı indirin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu