Bilgi Arşivi

Aska İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Aska İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Aska İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Aska İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Aska İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Aska İnşaat’ta çalışmak isteyenlere müjde! Aska İnşaat iş ilanları, iş başvurusu, Aska İnşaat işçi alımı haberleri makalemizde.

İnşaat işlerine 1963 başlayan Aska İnşaat, günümüze kadar birden fazla projenin altına imzasını atmıştır. Hem doğaya, hem de insana saygılı biçimde faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket dönem dönem çalışan alımlarını açmaktadır. 

Aska İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAska İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Aska İnşaat Güncel İş İlanlar

Aska İnşaat, işçi alımı yapılacaksa bunu güncel olarak bildirmektedir. Eğer Aska İnşaat bünyesine girmek istiyorsanız, ilanları güncel takip etmeniz tavsiye edilmektedir. Günümüzde birden fazla şirket kariyer siteleri üzerinden açıklama yapmaktadır. Bunun için hepsini kontrol etmeniz önerilmektedir.

Personel sosyal haklarına önem veren firma, uygun iş saatleri ve koşullar belirlemiştir. Ayrıca her personelin, yemek ve yol gibi sosyal hakları tatmin edicidir.

Aska İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aska İnşaat internet sitesi mevcuttur. Burada üst menüde, sağ tarafta “kariyer” butonu görülmektedir. Tıklamak, size form getirecektir. Kariyer formunda şu alanlar görülmektedir;

 1. Adı – Soyadı
 2. İlgilendiğiniz Pozisyon
 3. Telefon
 4. Mesajınız
 5. Özgeçmişiniz

Adaylar zorunlu yerleri doldurduktan sonra, “gönder” butonu ile formu yollayabilir. Eğer kariyer sitelerinde ilan verilirse, başvurmak için üyelik gerekmektedir. Güncel ve aktif bir ilan yoksa başvurmanız olanaksızdır.

İlana başvurmak, CV göndermek şeklindedir. Eğer detaylarınızde değişiklik olmuşsa, başvuru öncesinde güncelleme yaparak, kaydetmeniz gereklidir. Başvuru tamamlanınca, alakalı departman uygun görmesi durumunda bilgilendirme yarayacaktır..

Aska İnşaat İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Aska İnşaat bünyesine girmek istiyorsanız, güncel ilanları takip etmeniz gerekmektedir. Yapı-inşaat sektörüne göz atıldığında, en fazla yayına giren pozisyonlar şöyle görülmektedir;

 1. Elektrik Mühendisi
 2. Şantiye Şefi
 3. Makine Mühendisi
 4. Mimar
 5. İnşaat Mühendisi

Personellerin mezun olduğu bazı bölümlerse şöyledir;

 1. İnşaat
 2. Makine Mühendisliği
 3. Mimarlık
 4. İşletme
 5. İnşaat Mühendisliği

Yapı ve inşaat sektöründe iş alanlarına bakıldığında ise bazı alanlar şöyledir;

 1. İdari İşler / Ofis
 2. Satış
 3. Finans / Mali İşler
 4. Mühendislik
 5. Yapı / İnşaat / Mimarlık

Aska İnşaat pozisyon ilanı verdiğinde gereken tüm ayrıntılar da verilecektir. Bunlara iş tanımı ve nitelikler de dâhil olacaktır. Adaylar bunları değerlendirip, başvuru yapmalıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu