Başvurular

ASELSAN Konya İş Başvurusu ve Şartları 2021

ASELSAN Konya İş Başvurusu ve Şartları 2021, kamu ve özel iş başvuruları bölümümüzde ASELSAN Konya İş Başvurusu Formu 2021 ile ilgili detay vermek istedik.. ASELSAN Konya İş Başvurusu Formu 2021 ile alakalı ayrıntıları makalemizde bulacaksınız.

ASELSAN Konya İş Başvurusu ve Şartları 2021

Konya ASELSAN iş başvurusu, Konya ASELSAN işçi alımı, ASELSAN Konya teknisyen alımı başvurusu nasıl yapılır ve çalışma şartları ile ilgili ayrıntıları makalemizde bulacaksınız. TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız, ASELSAN Konya’nın üretime başladığını dile getirdi. ASELSAN adı altında çalıştırmak için 800 mühendis ve 400 teknisyen alım yapacağını dile getirdi. Peki Aselsan iş başvurusu nasıl yapılır ?, Aselsan işçi alımı ne zaman ? işte tüm ayrıntılar…

Konya ASELSAN İş Başvurusu – Personel Alımı

Başkan yapmış olduğu bilgilendirmede ; “ASELSAN Konya, çok bi hayli hızlı biçimde tamamlandı ve geçen sene devreye alındı. Şu anda farklı projeleriyle üretime ve işe alımlara başladı. Her geçen gün işe alımı artıyor. İnşallah 800’ü mühendis 1200’ün üzerinde personeli olacak.Dünya çapında onların açılımını elde etmiş olacak. Konya’daki bu çalışmalar şehrimizin savunma sanayisinde Türkiye’de ilk 3’e yerleştiğini ispatladı.”

Başkanı Ziya Altunyaldız yaptığı bilgilendirmede Konya ASELSAN mühendis ve teknisyen alımı yapıldığını ve toplamda bu rakamın 1200 olduğunu dile getirdi. Başkan bunun yanı sıra ASELSAN iş başvurusunun nasıl yapıldığını ve hangi alanlarda işe alım yapılacağını da dile getirdi.

ASELSAN ailesinin bir parçası olabilmek için ilk adım olan iş başvuru formunu doldurmak olacaktır. Sahip olduğunuz nitelikler ve kariyer hedefleriniz ile örtüşen en uygun iş fırsatları için başvuru aşamasında bilgilerin doğru, açık, anlaşılır ve güncel olması mühimdir.

ASELSAN Konya İş Başvuru Formu

ASELSAN Konya personel alım ilanlarını kendi resmi sitesinden ilan etmektedir. ASELSAN kariyer olanakları ile ilgili ayrıntıları resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. ASELSAN iş başvurusu ekranına ulaşmak için BURAYA tıklayabilirsiniz, bunun bunun yanında iş ve ASELSAN ile ilgili bilgiler içinde aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

ASELSAN Konya İş Başvuru İnternet Adresi: https://www.aselsankonya.com.tr/kariyer/aselsankonyali-olmak ASELSAN Konya İş Başvuru Ekranı : https://login.aselsan.com.tr/login.aspx?app=ISBASVURU

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu