Başvurular

ASELSAN Fabrikaları Kamu Personeli Alımı Başvuru Ekranı 2022

ASELSAN Fabrikaları Kamu Personeli Alımı Başvuru Ekranı 2022, iş başvuruları bölümünde ASELSAN Fabrikaları Kamu Personeli Alımı Başvuru Ekranı ile ilgili bilgi aktaracağız. ASELSAN Fabrikaları Kamu Personeli Alımı Başvuru Ekranı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

ASELSAN Fabrikaları Kamu Personeli Alımı Başvuru Ekranı

Kamu personeli alımı yapacak olan ASELSAN Ağustos Eylül 2021 dönemi için önemli açıklamalarda bulundu. İşçi alımlarında fabrikalar içinde görevlendirilecek personellere ihtiyaç duyuluyor. Başvuru yapacak olan bireylerin kurum açıklamalarını takip etmesi gerekiyor.

ASELSAN İşçi Alımı 2021 Hangi İllerde Kamu Personeli Alımı Yapılacak?

ASELSAN adı altındaki fabrikalarda görevlendirilmesi istenen işçiler bir çok alanda talep edilmektedir. Yapılacak işçi alımlarında adaylar açıklamaları da takip ederek alakalı alanda başvurularını tamamlayabilir. Başvurusun Ankara ilinde çalışmayı kabul edecekler için gerçekleşmesi gerekiyor.

ASELSAN Personel Alımı Başvuru Bilgileri

ASELSAN ELEKTRONİK SAN. VE TİC. A.Ş. Ankara işçi alımı için başvuracak adaylar şu bölümler için kuruma form gönderebilir:

• Java yazılım uzmanı

• Navigasyon-ataletsel sensörler sistem mühendisi

• Aviyonik yazılım doğrulama mühendisi

• Pcb tasarım teknisyeni

• Navigasyon sistemleri tasarım mühendisi

• Pcb tasarım mühendisi

• Elektronik harp sistemleri mühendisi

• Gerçek zamanlı yazılım geliştirme mühendisi

• Aviyonik sistemler tasarım mühendisi

Aselsan İşe Alım Kriterlerinden Bazıları

Aselsan kurum adı altında genel işçi alım koşullarını kendi resmi sitesinde yayımlıyor. Lisans mezuniyetinin başvurulacak bölüme göre istenen yerden ve puana göre yapılmış olması gerekiyor. Mezuniyet puanlarında yabancı dil isteniyorsa aynı biçimde taban puanı hesaplamalarının yapılmış olması gerekmekte…

Mezun olunan okul yurt dışı kökenliyse bu durumda denkli belgesi şartı aranıyor. Ayrıca okulun kurum aracılığıyla gösterilen kriterler kapsamı içinde ilk 500 barajında bulunması şartı aranıyor.

Aselsan koşulları genel işçi ilanları başvuru kriterleri sayfasında yer alıyor. Kurum için gösterilen açık pozisyonlarda ek koşullar da resmi web sitesinden takip edilebilir. Adaylardan istenen iş deneyimi ve diğer koşullarla alakalı takipte kalabilirsiniz.

Başvuru yapacaklar aşağıda bulunan link adresini kopyalayarak yeni sayfada açma yöntemi ile yapması gerekiyor.

https://www.aselsan.com.tr/tr/kariyer/aselsanli-olmak/acik-pozisyonlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu