Müşteri Hizmetleri

Aselsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aselsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Aselsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Aselsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Aselsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aselsan çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Aselsan müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aselsan şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Aselsan müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Aselsan A.Ş. yani Askerî Elektronik Sanayii A.Ş. 1975 senesinde Ankara’da Türk Silahlı Kuvvetleri’ni Güçlendirme Vakfı’na bağlı olarak kurulmuştur. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin haberleşme ve iletişim cihaz gereksinimini karşılması maksadıyla kurulmuştur. Aselsan’a bağlı diğer gruplar şöyledir; Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri Grup Başkanlığı (HBT), Savunma Sistem Teknolojileri Grup Başkanlığı (SST), Radar Elektronik Harp İstihbarat Grup Başkanlığı (REHİS), Mikroelektronik, Güdüm ve Elektro-Optik Grup Başkanlığı (MGEO).

Aselsan; elektrik, savunma ve yazılım gibi alanlarda faaliyetlerini devam etmektedir. Aselsan’ın üretmiş olduğu ürünler şöyledir; Askerî haberleşme sist., Radar sistemleri, Silah sistemleri, Elektronik harp, C4ISR, Elektro-Optik sist. ,Seyrüsefer ve aviyonik sist.

Aselsan Çağrı Merkezi Numarası

1975 senesinde Türk silahlı Kuvvetleri (TSK)’nin haberleşme gereksinimlerini karşılamak amacı ile kurulan Aselsan, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV)’na bağlı anonim bir şirkettir. Firmanın hisselerinin yüzde 25,80’lik kısmı Borsa İstanbul’da işlem görürken geriye kaan yüzde 74,20’lik kısmı ise TSKGV’ye aittir. Türkiye’nin en büyük savunma elektroniği olmak özelliğini taşımasının bunun yanında en başta Türk Silahlı Kuvvetleri’ nin hem yurtiçi hem de yurt dışı ihtiyaç makamlarının, radar ve elektronik harp, haberleşme ve bilgi teknolojileri, aviyonik, elektro-optik, deniz, kara ve silah sistemleri, insansız sistemler, komuta kontrol sistemleri, hava savunma ve füze sistemleri, sağlık, ulaştırma, trafik, güvenlik ve otomasyon teknolojilerine yönelik gereksinimlerini karşılayabilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir Aselsan çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Günümüzde ürettiği özgün ürünleri ihraç eden dünyanın ilk 100 savunma sanayi firmaları listesinde yer almış, yerel kurumlar ile kurduğu iş birliği ile ülkeler arası pazarlarda ortaklık kurma olanağı bulan ve yatırım yapan bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Böylesi büyük bir başarının en mühim sırrı 7.000’i aşkın çalışanını bünyesinde bulundurup nitelikli mühendisler ile faaliyetlerine devam etmesidir.

Aselsan Müşteri Hizmetleri Numarası

Sistem entegrasyonu ve elektronik teknolojileri alanında, Türk Silahlı Kuvvetleri başta olmak üzere hem yurt içinde hem de yurt dışındaki müşterilere değer katacak güvenilir ve yenilikçi ürün ve çözümler sunmayı misyon olarak tespit eden Aselsan, bu bağlamda müşteri hizmetleri birimini kurmuştur. Piyasaya sunulan cihazların işletimi ile alakalı bir sorun çıkması halinde teknik destek ekibimiz ile iletişime geçebilir ve sorunun giderilmesi için yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bu birim ile iletişime geçecek olan kullanıcıların doğrudan destek alınıp isteklerinin karşılanması için gereken tüm çabayı göstereceğimizi bilmenizi istedik. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Aselsan müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Aselsan Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

0850 360 10 30 telefon numarasını aradığınız takdirde hiç beklemeden Aselsan Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma sağlamış olacaksınız. Yedi gün 24 saat faaliyet gösteren birimimiz teknik destek personeline kolay ulaşım sağlanmasını amaçlamaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Aselsan müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Aselsan Şikayet Hattı

Sunulan cihazlarda çıkabilecek problemler dışında bizler ile paylaşabileceğiniz istek, talep ve görüşleriniz için Aselsan Şikayet Hattı ile iletişime geçebilir, özgün fikirlerinizi bizlere aktarabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Aselsan müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Aselsan şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Aselsan’ın 0312’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Aselsan ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Aselsan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 592 10 00​

Arama Kelimeleri: aselsan iletişim bilgileri, aselsan telefon no, aselsan irtibat tel, aselsan canlı destek, aselsan müşteri temsilcisi, aselsan şikayet hattı, aselsan müşteri hizmetleri numarası, aselsan çağrı merkezi numarası, aselsan iletişim numarası, aselsan çağrı merkezi, aselsan müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu