Bilgi Arşivi

Asaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Asaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Asaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Asaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Asaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Asaş iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Alüminyum sektöründe hizmet vermekte olan Asaş, 1990 senesinde Gebze merkezli olarak kurulmuştur. Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları içinde bulunan şirket,  Akyazı, Sakarya bölgesinde bulunan son teknoloji ile donatılmış 5 üretim tesisi, 2.200’den fazla çalışanı ve 80’den fazla ülkeye yaptığı ihracatla bunun yanı sıra Avrupa’daki önder üreticilerden biridir.

Alüminyum sektöründe Türkiye’nin ilk ve tek Ar-Ge merkezine elde ederek, yenilikçi ürünleri, teknolojisi ve sunduğu hizmet ile hizmet verdiği her sektöre çözüm üretmekte ve değer katmaktadır.

Alüminyum Profil, Kompozit Panel ve PVC gibi çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan kurum, sürekli olarak olarak arttırdığı üretim kapasitesi ve yüksek ürün değeri ile sektördeki önderliğini korumaktadır.

Asaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAsaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Asaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde çok sayıda fabrikası ve geniş bir sevkiyat ağı bulunan şirket,  her dönem çeşitli meslek gruplarından işçi alımı gerçekleştirmektedir. Personel alımlarını ülkemizin en fazla kullanılan kariyer platformu kariyer.net adresi üzerinden paylaşımı yaptığı ilanlar ile gerçekleştirir.

Asaş’ın kariyer.net adresinde bulunan tüm iş ilanlarına bi hayli hızlıca başvuruda bulunmak için bi hayli basit iki adım bulunmakta.

Bu adımlardan birincisi eğer öncedenden oluşturmadıysanız yeni bir hesap oluşturmak. İkinci ve son adım ise hesabınızı oluşturduktan sonra ise güncel bilgi ve tecrübelerinizi detaylıca içeren ve özenle hazırlanmış bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu hesaba eklemek.

Siteye kayıt olmak için ilk kez sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklamalı ve detaylarınızi girerek üyelik işlemlerini tamamlamalısınız. Dilerseniz kariyer.net adresine Facebook üzerinden kayıt olma olanağını da kullanabilirsiniz.

Siteye kayıt olduktan sonra güncel olarak yayında olan tüm iş ilanlarına hesabınıza eklediğiniz özgeçmişinizi tercih ederek tek bir tıklama ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Firma adı altında kariyer fırsatı yakalamak için bir diğer seçenek ise şirketin resmi web adresinde yayımlanan iş ilanlarına başvuruda bulunmak. Bunun için yazımızın devamında linkini bulabileceğiniz şirketin kariyer sayfasını kullanabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan 20’den fazla ilanı sıra sıra gezmenize gerek kalmadan aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkleri tercih ederek sorunsuz bir biçimde tüm iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Asaş İş İlanları

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarından biri olarak adı altında sayısız kariyer fırsatı barındıran şirket, resmî web adresi üzerinden de iş başvurusu gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda şirketin kariyer sayfasında bulunan güncel iş ilanlarını kullanabilirsiniz.  Bu adres üzerinden başvuruda bulunmak için ise ilk kez bu sayfayı tercih ederek bir özgeçmiş oluşturmanız gerekmekte.

Asaş ile ilgi tüm iş ilanlarını ve başvuru platformlarını sitemiz üzerinden her daim güncel olarak basit bir şekilde takip edebilirsiniz.

NoPozisyonlar
1Teknoloji Sistemleri Uzmanı
2Mes Uygulama Geliştirme Uzmanı
3Torna Operatörü
4Mali Kontrol Uzmanı (İstanbul)
5İç Piyasa Bölge Satış Uzmanı
6Bölge Satış Uzmanı
7Kalıp Tashihat Elemanı
8İşe Alım Uzmanı
9Değerlendirme İşletmesi Uzman Yardımcısı
10Finansal Uygulamalar Uzmanı (SAP Fı)
11İletişim Müdürü
12Grafik Tasarım Uzmanı
13Pazarlama İletişimi Yöneticisi
14Muhasebe Görevlisi
15İhracat Bölge Satış Uzmanı
İlanlara başvurmak ve daha fazla Asas-aluminyum-san-ve-tic-a-sAsas-Aluminyum-San-Ve-Tic-A-S iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu