Müşteri Hizmetleri

As Adana Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

As Adana Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde As Adana Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. As Adana Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

As Adana Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

As Adana Seyahat çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde As Adana Seyahat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

1998 senesinde Güney’in en büyük şehri Adana’da kurulmuştur. Yolcu taşıma işinin yalnızca taşımacılıktan ibaret olmadığını tam anlamıyla bir seyahat planlaması olduğunun hizmet politikası haline getirmiştir. Akaryakıt Seyahat Turizm gibi mühim alanlarda faaliyet göstermektedir. Faaliyette olduğu tüm sektörlerde hizmet verdiği üyelerine misafirimiz anlayışıyla yaklaşmaktadır. Taşımacılık sektörü gibi sorunlu bir alanda 21. Yüzyılın önder karayolu taşımacılık şirketi olmayı hedeflemektedir. Sigortalı ve güvenilir seyahat avantajı sağlamaktadır.

As Adana Seyahat Çağrı Merkezi Numarası

Güler yüzlü hizmet ve senelerın birikimine sahip personel kadrosuyla kalite örneği sergilemektedir. Türkiye’de çok yaygın bir ulaşım ağına sahiptir. Son teknolojiye sahip ulaşım araçları ile rahat bir seyahat amacı taşımaktadır. Yolcularının ulaşmak istedikleri yere en güvenli en kısa bir sürede ulaşabilmeleri için gerekli donanıma sahiptir. Yol üzerinde mola verilecek dinlenme tesislerine kadar şirketin denetim alanındadır. Yolcuların seyahat planlamalarını yapabilmeleri için bir çok değişik seçenek bulunmaktadır. İnternet sitesinden ve çağrı merkezlerinden bilet satışı yaparak bir anlamda hizmetini müşterinin ayağına götürmektedir. İnternetten alınan biletler firma aracılığıyla daha indirimli sunulmaktadır. As Adana Seyahat çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yolculuk esnasında uydu üzerinden yayın yapan televizyonlarla insana özel hizmet vermektedir. Wi-fi hizmeti ve yol ikramları firma aracılığıyla sağlanmaktadır. Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilen 444 34 01 numaralı telefon ile üyelerinin kendisine ulaşımını kolaylaştırmaktadır. Uygulamaya koyduğu Android uygulaması ile teknolojiyi ne kadar yakında zamandan takip ettiğini ispatlamaktadır. Her şey konforunuz için sloganıyla sektörde bulunan firma müşterilerinden hizmetlerinin karşılığını güvenle almaktadır.

As Adana Seyahat Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için As Adana Seyahat müşteri hizmetleri numarası en kısa bir sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti As Adana Seyahat olarak en kısa bir sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan As Adana Seyahat ile alakalı poblemlerinız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi As Adana Seyahat çağrı merkezine rahatlıkla iletebilirsiniz.

As Adana Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 34 01

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. As Adana Seyahat çağrı merkezi numarasına 444 34 01 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Firma Adı : As Adana Seyahat Turizm Akaryakıt İnşaat Gıda Tekstil ve San. Tic. A.Ş.
Adres : Yeşiloba mah. Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:644 Seyhan/ADANA
Çağrı Merkezi Numarası : 444 34 01 – 0322 429 00 30

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz As Adana Seyahat iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren As Adana Seyahat sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi As Adana Seyahat iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: As Adana Seyahat iletişim bilgileri, As Adana Seyahat telefon no, As Adana Seyahat irtibat tel, As Adana Seyahat canlı destek, As Adana Seyahat müşteri temsilcisi, As Adana Seyahat şikayet hattı, As Adana Seyahat müşteri hizmetleri numarası, As Adana Seyahat çağrı merkezi numarası, As Adana Seyahat iletişim numarası, As Adana Seyahat çağrı merkezi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu