Müşteri Hizmetleri

Arzum Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Arzum Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Arzum Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Arzum Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Arzum Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Arzum çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Arzum müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Arzum şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Arzum müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Arzum, 1966 senesinde Türkiye’de kurulmuştur. Elektronik ev aletleri sektöründe öncü firmalar içinde gelmektedir. Azerbeycan, Almanya, Irak ve İran başta olmak üzere toplamda 25 ülkeye ürünlerini ihracat etmektedir.

Gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, ütü, temizlik, kişisel bakım, okka, çeyiz paketleri gibi kategorilerde 300’den fazla ürün çeşitliliği bulunan Arzum, gelişen teknolojiye göre ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor. Bugüne kadar en kıymetli elektrikli ev aletleri olma maksadıyla hıza gelişip büyüyen Arzum, Türkiye’de en fazla kullanılan markalar içinde ilk 10’a girmekte 10 milyondan fazla ürün kullanıcısı bulunmaktadır.

Arzum Çağrı Merkezi Numarası

Arzum, 1996 senesinde yerli bir marka olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden şimdiye kadar aşağı yukarı her evde kullanılmış ve büyük başarılara imza atmış ve yüksek performansı aracılığıyla beğenileri toplamıştır. Kısa bir zaman içinde ülkeler arası alanda da severek kullanılmaya başlayan bir marka haline gelmiştir. Teknolojiyi etkin ve verimli bir biçimde tercih ederek muhteşem tasarımlı ürünler üretmiştir. Ürettiği ürünler ile 7’den 70’e bir çok kesimin hayatını kolaylaştırmıştır. Yarım asırdır yolculuğuna devam eden Arzum sektöre yön veren firmalar içinde yerini almıştır. Arzum bir çok ilki Türkiye’ye kazandıran bir firmadır.

Misal verilecek olursa 1967 senesinde ilk yerli ütü, 1968 senesinde ilk mekanik süpürge, 1991 senesinde ilk mutfak robotu ve 2003 senesinde ilk elektrikli cezveyi Türk halkı arzum aracılığıyla hayatına almıştır. İlk kez 2001 senesinde 3 yıl garanti süresi uygulamasını başlatarak halkına ürünleri hususunda güvence vermiştir.  Müşterilerine değer veren ve onların işlerini kolaylaştırmak maksadıyla hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Arzum, üyelerinin bir sorun ile karşılaşmaları halinde arayabilecekleri Arzum Çağrı Merkezi Numarası oluşturmuştur.

Arzum Müşteri Hizmetleri Numarası

Arzum üyelerine kaliteli ürünler sunmak, onların hayatlarına dokunabilmek ve hayatlarını kolaylaştırmayı öncelikli hedefi haline getirmiştir. Bu bağlamda üyelerinin bir sorun ile karşılaşması, ürünler ile alakalı danışmak istediği bir konu olması halinde ulaşabilecekleri Arzum Müşteri Hizmetleri Numarası(0850 222 18 00) oluşturmuştur. Bir sorun ile karşılaşmanız halinde bu numara aracılığı ile Arzum müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Arzum Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Arzum, alanında uzman ve işlemlerini bi hayli hızlı bir biçimde gerçekleştiren müşteri hizmetleri kadrosu ile çalışmaktadır. Bu nedenle müşteri hizmetleri numarasını aradığınız takdirde isminiz sıraya alınır ve başka tuşlama yapmanıza gerek kalmadan Arzum Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanmaservisine yönlendirilirsiniz.

Arzum Şikayet Hattı

Arzum, üyelerine satış sonrası hizmetler için de garanti vermektedir. Müşterilerin ürün veya aldığı hizmet ile alakalı bir şikayeti, isteği ve beklentisi olduğu durumlarda Arzum Şikayet hattını arayarak şikayet, istek ve beklentilerinizi şirkete iletebilirsiniz. Dilediğiniz takdirde sitede bulunan şikayet formunu da doldurarak şikayetlerinizi şirkete ileterek sizlere yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz. Formlar şirkete iletildikten hemen sonra konu ile alakalı müşteri hizmetleri aracılığıyla çağrı alabilirsiniz

Arzum’un 444’lü  bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla size en yakın Arzum satış noktasını, size en yakın teknik servisi öğrenebilir, satın aldığınız ürünle alakalı yaşadığınız problemi Arzum müşteri temsilcisiyle paylaşabilir; soru, öneri, şikayet ve tatminiyetinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan link aracılığıyla iletişim formundan da Arzum’la görüşme sağlayabilirsiniz.

Arzum Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 1 800

Arzum İletişim Formu

Arama Kelimeleri: arzum iletişim bilgileri, arzum telefon no, arzum irtibat tel, arzum canlı destek, arzum müşteri temsilcisi, arzum şikayet hattı, arzum müşteri hizmetleri numarası, arzum çağrı merkezi numarası, arzum iletişim numarası, arzum çağrı merkezi, arzum müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu