Müşteri Hizmetleri

Artema Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Artema Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Artema Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Artema Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Artema Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Artema çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Artema müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Artema şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Artema müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Artema, Eczacıbaşı aracılığıyla 1979 senesinde kurulmuştur. 1983 senesinde sıhhi tesisat alanında üretimlerine başlamıştır. Yıllık 5.5 milyon ürün üreten Artema, günümüz çağının yeniliklerini en yakında zamandan takip etmekte ve sizlere en uygun olan ürünleri üretmektedir.

Artema, dünya çapında 5 kıtda bulunan 50 ülkeye ürünlerini sağlamaktadır. Artema’nın genel müşteri politikası, müşteri tatminiyeti ve kolaylığıdır. Ürettiği ürünler piyasa durumunda en kaliteli ürünler olup, en uygun fiyattan satışa sağlamaktadır. Artema, banyo ve mutfak armatürleri, duş sistemleri ile banyo aksesuarları kategorilerinde ürünlerini sağlamaktadır.

Artema Çağrı Merkezi Numarası

Evlerde ve iş yerlerinde çok fazla kullanılan batarya, çeşme, duş sistemleri, armatür gibi yaşamımızı kolaylaştıran sistemlerin kaliteli olarak üretilmesi onları uzun seneler kullanmamızı sağlamaktadır. Bir dünya devi olarak bilinen Artema ürünlerini mutfak, banyo ve tuvaletlerde çok fazla gözlemleyebilirsiniz. Lavabo, banyo, duş, küvet, mutfak bataryaları modern görüntüde ve bulundukları ortama yakışan güzellikte üretilmişlerdir. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak fotoselli, zaman ayarlı ve termostatlı bataryalar da üretilmiş ve sizlerin beğenisine sunulmuştur. Özgün ve modern ürün alternatiflerini sizlere sunan firma çağrı merkezleri ile de bireylerin yanındadır.

Artema Müşteri Hizmetleri Numarası

Pratik, çevre dostu ve güvenli çözümleri bireylere sunan Artema bir çok çeşidi ile bireylere seçim şansını da vermektedir. Zaman içinde aç kapa ürünlerinde kararma, sızdırma, kırılma problemlerinin yaşanmadığı ürünler 10 yıl paslanma garantisine de sahiptir. Asit içerikli temizlik malzemesi kullanmadığınız taktirde seneler sonra bile ilk günkü güzellikte ve göz alıcılıkta ürünlerle karşılaşabilirsiniz. Her zaman kendini geliştiren ve yeni ürünleri bireylere sunan firma; hayatınızı kolaylaştırmak adına bir çok ürünü artema.com.tr adresinde bireylere sağlamaktadır. İnternet sayfasındaki ürünleri inceleyerek ne kadar zarif ve kibar bir görünüme sahip olduklarını da görebileceksiniz.

Artema Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kaliteli ve sağlıklı ürünler sunan ve bunları insanlarla tanıştıran Artema, Eczacıbaşı kuruluşuna aittir. Ürünlerinin değerine güvenen ve bireylerin da her türlü fikir ve önerilerine değer veren firma, müşteri hizmetleri ile de üyelerinin yanında olmaktadır. 0850 311 70 70 numaralı danışma hattını saat 09.00-18.00 saatleri içinde arayabilir ve direk bağlantı kurabilirsiniz. Servis noktalarını öğrenmek, ürünlerden bilgi almak, şikayet oluşturmak için müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurabileceğiniz gibi; internet sayfası üzerinden de iletişime geçmeniz olabilecekdür. Bizleri facebook, twitter ve pinterest uygulamaları üzerinden takip edebilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Artema Şikayet Hattı

Almış olduğunuz her türlü Artema ürünlerinden oluşan şikayetlerinizi mesai satleri içinde yukarıdaki danışma hattımız üzerinden bizlere bildirebilirsiniz. Ayrıca internet sitemiz de sizlerin her türlü şikayetleri “iletişim” bölümündeki bize göndereceğiniz mesaj ile değerlendirmektedir. Yapılan tüm şikayetler değerlendirilecek ve giderilmeye çalışılacaktır. Müşteri tatminiyetine önem veren firma, ürünlerinin de arkasında durmaktadır.

Artema’nın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla size en yakın Artema satış noktasını öğrenebilir, ürünler hakkın en detaylı bilgilere sahip olabilir, destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Artema Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 311 70 70

Arama Kelimeleri: artema iletişim bilgileri, artema telefon no, artema irtibat tel, artema canlı destek, artema müşteri temsilcisi, artema şikayet hattı, artema müşteri hizmetleri numarası, artema çağrı merkezi numarası, artema iletişim numarası, artema çağrı merkezi, artema müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu