Müşteri Hizmetleri

Armada AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Armada AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Armada AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Armada AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Armada AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Armada AVM çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Armada AVM müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Armada, 28 Eylül 2002 senesinde kuruluşundan beri ziyaretçilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. Armada Alışveriş merkezi bu 10 yıllık zaman boyunca etrafında çoğalmaya başlayan kurum ve kuruluşlarla birlikte sürekli olarak olarak gittikçe artan ziyaretçilerin beklentilerini tam anlamıyla karşılayabilmek için 19 Ekim 2012 senesinde büyüme projesini hayata geçirmiştir.

Armada AVM Çağrı Merkezi Numarası

30.000 m2 büyüklüğü olan bir arsa üzerinde toplam olarak 125.000 m2 olarak inşa edilmiş olan Armada alışveriş merkezi, 2200 araçlık otopark kapasitesi ile ziyaretçilerin konforunu düşünmektedir. Yenilenen Armada alışveriş merkezi iki yapıyı köprü ile bir araya getirerek, hem mimari açıdan değişiklik hem de kullanım hususunda ziyaretçileri için her zaman yeni bir deneyim sağlamaktadır. Sayıları ortalama 250’yi bulan ve içinde dünyaca ünlü markalar bulunan mağazaları ile Armada alışveriş merkezi alışveriş keyfi ile birlikte ziyaretçileri için her türlü ihtiyaca yanıt verecek bir yapıdadır. Armada AVM çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Armada alışveriş merkezi içinde bulunan gurme restoranları, kafeleri ile çok özel seçenekler sunmaya devam etmektedir. Bunun yanında sinema, oyun merkezi, fitness ve spor salonu ile başkentin en mühim merkezleri içindedır.

Armada AVM Müşteri Hizmetleri Numarası

28 Eylül 2002 senesinde açılışından beri ziyaretçilerine her zaman en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışan Armada, o günlerde bulunduğu noktayı kent merkezi haline getirmeyi başarmıştır. Armada alışveriş merkezi bölgenin canlanmasında son derece mühim rol oynamayı başarmıştır. Aradan geçen 10 yıllık zamanda, kendisini daha da ilerletmeye devam eden Armada alışveriş merkezi ziyaretçilerin beklentilerini karşılayabilmek için en üst düzeyde hizmet anlayışını daha ileri hale getirmektedir. Armada AVM müşteri hizmetleri numarası ile irtibata geçerek detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Armada alışveriş merkezi daha da ileri bir noktaya götürebilmek adına projelerini sıra sıra hayata geçirmektedir. Yeni yıla özel düzenlemiş oldukları kampanya ve etkinliklerle dikkat çeken Armada alışveriş merkezi ilgi çekmeye devam etmektedir.

Armada AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0312 219 13 19

Armada AVM Mail Adresi
[email protected]

Arama Kelimeleri: armada avm çağrı merkezi, armada avm iletişim, armada avm müşteri hizmetleri, armada avm müşteri hizmetleri numarası, armada avm telefon numarası, armada avm irtibat tel, armada avm şikayet, armada avm şikayet var, armada avm mail adresi, Armada AVM çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu