Bilgi Arşivi

Arkas Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Arkas Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Arkas Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Arkas Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Arkas Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Arkas Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! Arkas Holding iş ilanları, iş başvurusu, Arkas Holding işçi alımı haberleri makalemizde.

Ülkemizin en eski holding kuruluşlarından birisi olan Arkas Holding 1902 senesinde İzmir’de kurulmuştur. Uluslararası ithalat piyasasında faaliyet gösteren Arkas Holding, ülkemizde lojistik, liman, akaryakıt, turizm, sigorta ve daha bir çok alanda faaliyet gösterir.

Türkiye’deki gemicilik ve konteyner taşımacılığı alanında bir çok ilke imza atan Arkas Holdingi 1978 senesinde Türkiye’den Avrupa’ya konteyner yüklemesi yapan ilk firmadır.

2000’li senelerin başında Holding çatısı altında toplanan şirketler ile şimdilerde Arkas Holding 60’tan fazla şirketi adı altında bulundurmaktadır.

2021 yılı itibari ile yurt içinde 13, yurt dışında 19 ülkede, 37 ofisi bulunan Arkas Holding, iştirakleri ile toplamda şirketi ile yurt içinde 5 binin üzerinde, yurt dışında ise 700’den fazla insana istihdam sağlamaktadır.

Arkas Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuArkas Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Arkas Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizin en köklü şirketlerinden birisi olan Arkas Holding, kendi bünyesi ve 60’tan fazla alt şirketi ile binlerce insana iş olanağı sağlamaktadır.

Firma ihtiyaçları ışığında sürekli olarak olarak arttırdığı iş gücü gereksinimini kariyer portalları üzerinden paylaşımı yaptığı iş ilanları ve resmi sitesinde bulunan İş Başvuru Formu aracılığı ile karşılar.

Bu bağlamda iş ilanlarını kariyer.net adresi üzerinden yayımlayan Arkas Holding’in güncel olarak 20’den fazla açık pozisyonu bulunmaktadır.

Ülkemizin bilinen kariyer portallarından birisi olan kariyer.net adresi üzerinden iki adımda basit bir şekilde iş başvurusu uygulayabilirsiniz.

Kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra eğer hazırda bir kullanıcı hesabıniz yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Bu adım için sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol seçeneğine tıklamanız yeterli. Yeni oluşturduğunuz kullanıcı hesabın sonrasında güncel bilgi ve iş tecrübelerinizi içeren biz özgeçmişi bu hesaba yüklemelisiniz.

Bir diğer seçenek ise Arkas Holding’in resmi web adresi üzerinden paylaşımı yaptığı İş Başvuru Formunu doldurarak şirkete genel başvuruda bulunmak. Yazımızın devamında linkini bulacağınız bu forum aracılığı ile Arkas Holding’in işe alım havuzuna kaydolabilirsiniz.

Firma adı altında size uygun bir pozisyon açıldığı anda şirketin insan kaynakları sizinle iletişime geçecektir.

Arkas Holding’in kariyer.net adresinden paylaşımı yaptığı onlarca iş ilanını aşağıda bulunan tablolar aracılığı ile tek bir sayfadan basit bir şekilde inceleyebilir, dilerseniz linkleri tercih ederek dilediğiniz ilana gidebilirsiniz.

Arkas Holding İş İlanları

Kurumsal kimliği ile öne çıkan Arkas Holding insan kaynakları departmanı aracılığı ile genel başvuru kabul etmektedir. Bu başvuruları bir havuzda toplayarak gereksinimlerine en uygun adayı seçmeyi amacında olan Arkas Holding’in İş Başvuru Formuna buradan varabilirsiniz.

Arkas Holding ile alakalı güncel iş ilanlarını ve bilgileri takip etmek için sitemizi sürekli olarak kontrol etmeyi unutmayın.

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Voleybol Antrenörü (Tecrübeli)İzmirBaşvur
Operasyon SorumlusuİstanbulBaşvur
Personel Özlük İşleri SorumlusuİstanbulBaşvur
Yazılım Destek/Sistem Destek UzmanıİstanbulBaşvur
SAP BW DanışmanıİstanbulBaşvur
Kıdemli Yazılım Uzmanı/Yazılım Uzmanı-GİzmirBaşvur
Kıdemli Yazılım Uzmanı/Yazılım Uzmanı (1)İzmirBaşvur
Muhasebe MemuruMersinBaşvur
Makam ŞoförüİzmirBaşvur
İş Yeri HemşiresiİzmirBaşvur
Koruma ve Güvenlik GörevlisiİstanbulBaşvur
Gemi Kontrol Uzman Yardımcısı (Mersin)MersinBaşvur
Voleybol AntrenörüİzmirBaşvur
Network Destek UzmanıİzmirBaşvur
Bilgi Güvenliği MimarıİzmirBaşvur
Sistem Uzmanıİstanbul,İzmirBaşvur
Veritabanı Uzmanıİstanbul,İzmirBaşvur

Daha fazla Arkas Holding iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu