Müşteri Hizmetleri

ARAS KURYE müşteri hizmetleri – Çağrı merkezi – Telefon numarası

ARAS KURYE müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası, en fazla aranan numaralar bölümünde ARAS KURYE müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası başlığı altında telefon numarasını paylaştık. ARAS KURYE müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası ile hemen ulaşım sağlayın..

ARAS KURYE müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası

Hızlı Erişim

  • 1 Aras Kurye’de Kuryem Nerede?
  • 2 Aras Kurye Hizmetleri Nelerdir?
  • 3 Aras Kurye Acente Başvurusu Nasıl Yapılır?
  • 4 Aras Kurye Sosyal Medya Hesapları ve E-posta Adresi:

Aras Kurye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502102525

Herkesin bildiği Aras Kargo markasının da dışında kurye hizmetleri veren Aras Kurye, 1993 senesinde kurulmuştur. Aras Holding Taşıma Grubu Şirketleri altında hizmet veren ve kurye sektöründe önder markalardan biri olmayı başaran Aras Kurye ile birlikte mühim evraklarınızın, kurye niteliği taşıyan birden fazla şeyin taşınması noktasında hizmet alabilirsiniz.

Aras Kurye, Ulaştırma Bakanlığı aracılığıyla ülkemizde genel sevkiyat yapma yetkisine sahip olması için P2 adında yetkili belgesi verirken bu belgeyi alan ilk firmalardan bir diğeride Aras Kurye’dir.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Çeşitli müşteri beklentilerini karşılayan marka, bugün insana özel biçimde sevkiyat sistemlerinden tutun da anlaşmali veya kimlik şartlı gibi birden fazla hizmet modelleriyle birlikte müşteri tatminiyeti yüksek miktarda hizmet göstermeye devam etmektedir. Gün içi saatli teslimat hizmetleriyle birlikte bugün hala birden fazla alanda kurye hizmetlerine devam etmektedir.

Aras Kurye’de Kuryem Nerede?

Türkiye’nin dört bir noktasına kurye sevkiyat ağlarıyla birlikte hizmet veren Aras Kurye, bugün hem bireysel hem de kurumsal olarak kurye sevkiyat kabulü gerçekleştiriyor. Verdiği hizmetleriyle birlikte son derece titiz ve çalışan ekibiyle birlikte günlük binlerce paketin taşınmasında da hizmet sağlıyor. Bu alanda acil ve acele olan tüm evrakların gönderilmesi hususunda da kurye hizmetleriyle biliniyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Bireysel gönderilerde kuryem nerede hususunda https://araskuryeweb.araskurye.com.tr/GonderiTakip adresinden bilgi alabilirsiniz. Kurumsal gönderilerde ise https://araskuryeweb.araskurye.com.tr/akopwep/ adresinden sisteme giriş yaparak kuryem nerede diye sorgulama yaparak bilgi edinebilirsiniz. Her iki bağlantıda da istediğiniz bilgiye erişemezseniz Aras Kurye telefon numarası üzerinden de Aras Kurye ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Aras Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Kargo gönderilerine göre daha özel bir gönderim noktasında hizmet alabileceğiniz Aras Kurye ile birlikte imzalı ve imzasız sevkiyat alternatiflerinden kimlik şartlı sevkiyat, insana özel sevkiyat, anlaşmali sevkiyat, e-ticaret paket sevkiyatı veya uçak kargo ve moto kurye gibi genişletilmiş seçeneklerde faydalanabilirsiniz.

İmzalı sevkiyatlarda direkt teslim alan kişi için adı soyadı ve imzası alınarak teslim yapılan modeller yer alırken resmi kurumlardan gelen evraklarda, banka evraklarında veya benzer süreçlerde de imza karşılığı teslimat şekli dışında alıcıların kimlik ibrazı zorunlu tutularak evrak teslimi yapılır.

Uçak kargo alternatiflerinde ise havaalanı bulunan şehirlere gönderilen kargoların aynı gün adresten alınarak başka bir şehre olabilecek olduğunca kısa bir sürede ulaştırılması olanağı sunulur.

Eğer Aras Kurye motokurye olarak hizmet almak isteğe göre https://www.araskurye.com.tr/motokurye adresini inceleyebilirsiniz. Motokurye olarak hem abone hem de peşin fiyatlarla çalışmalar sunulurken, burada özel fiyatlandırmaya etki eden şeyler ağırlık, saat aralığı, İstanbul şehir içi köprü geçişleri ve ekspres gönderimlerdir.

Aras Kurye Acente Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aras Kurye içerisinde siz de acente sahibi olmak isteğe göre bunun için Aras Kurye AŞ Acente için başvurularınızı https://www.araskurye.com.tr/acente-basvurusu adresinden uygulayabilirsiniz. Yapacağınız başvuru içerisinde sizlere bilgi telefon veya e-mail yoluyla yapılacaktır.

Eğer İnsan Kaynakları aracılığıyla Aras Kurye’de çalışmak istiyorsanız bunun için https://www.araskurye.com.tr/insan-kaynaklari burada bulunan formu doldurarak iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Aras Kurye Sosyal Medya Hesapları ve E-posta Adresi:

Sosyal medya hesapları üzerinden Aras Kurye’yi takip etmek istiyorsanız bunun için aşağıdaki hesapları takibe alabilirsiniz. Ayrıca e-posta adresi üzerinden de istediğiniz biçimde müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek bilgi ve destek alabilirsiniz.

Aras Kurye E-posta: [email protected]

ARAS KURYE Sosyal paylaşım sitesi Facebook

ARAS KURYE Sosyal paylaşım platformu Twitter

ARAS KURYE İnstagram

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu