Başvurular

Aras Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Aras Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Aras Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Aras Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Aras Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Aras Kargo Şubeleri Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Aras Kargo, ülkemizde faaliyet göstermekte olan, 1979 senesinde Celal Aras aracılığıyla kurulan bir kargo şirketidir. Aras Kargo kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve şimdilerde ülkemizin en büyük kargo sevkiyat firmalarından bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır. Aras Kargo şimdilerde; 19 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 790 şubesi, 3000’i aşkın araç filosu ve 9 bini aşkın personeli ile, her ay hemen hemen 6 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veren bir taşımacılık kuruluşudur. Peki Aras Kargo şubeleri saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açık? Aras Kargo çalışma saatleri, mesai saatleri ve sevkiyat saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgi haberimiz devamında bulunmaktadır.

Aras Kargo Şubeleri Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri 2021

Aras Kargo şubeleri hafta içi her gün sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. Aras Kargo, hafta sonu yalnızca Cumartesi günleri hizmet verir. Kurum Cumartesi gününde sabah saat 08:30’da açılır ve 13:00’de kapanır. Aşağıda Aras Kargo çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorular ve yanıtları bulunmaktadır.

Aras Kargo Saat Kaçta Açılıyor : Aras Kargo şubeleri hafta içi her gün ve Cumartesi günleri sabah saat 08:30’da açılır.

Aras Kargo Saat Kaçta Kapanıyor : Aras Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 18:00’de ve Cumartesi günü saat 13:00’de kapanır.

Aras Kargo Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı : Aras Kargo şubeleri hafta sonu yalnızca Cumartesi günleri açıktır. Şubeler Pazar günleri çalışmaz.

Aras Kargo Dağıtım Saatleri : Aras Kargo şifrketi hafta içi sabah 08:30 ile akşam 18:00 içinde sevkiyat yapmaktadır. Cumartesi günü ise öğleye kadar evlere sevkiyat yapılır. Lakin şubeler Pazar günü kapalıdır ve sevkiyat yapılmaz.

Aras Kargo Dağıtım Günleri : Aras Kargo haftanın 6 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ) teslimat yapmaktadır. Lakin Pazar günü teslimat yapılmamaktadır.

Aras Kargo Kurye Çağırma Saatleri : Adresten alım talebinde bulunmak için kurye çağırabilirsiniz. Talebinizi telefonla iletmek isteğe göre, şubelerimize gönderiniz olduğunu en geç saat 16:30 ye kadar haber vermeniz veya haftaiçi saat 15:30, cumartesi günleri saat 12:00 ‘a kadar 444 25 52 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak adresten alım talebinizi iletmeniz yeterli gelmektedir.

Aras Kargo Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu  : Aras Kargo Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlar ile 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim ve 30 Ağustos gibi resmi tatil günlerinde şubeleri kapalıdır ve sevkiyat yapılmaz. Bu makalemizde Aras Kargo çalışma saatleri yani açılış saatleri, kapanış saatleri ile Aras Kargo Cumartesi sevkiyat yapıyor mu, Pazar sevkiyat yapıyor mu geniş bir şekilde olarak anlattık.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu