Müşteri Hizmetleri

Aptamil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aptamil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Aptamil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Aptamil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Aptamil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aptamil çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Aptamil müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Tarihler 1990 yılını gösterdiği zaman Nutricia şirketi Milupa ile birlikte SHS International şifrketinı bünyesine katmıştır. Daha sonra ise şirket Cow&Gate isminde başka bir firma ile bir araya gelerek NUMİCO adınlar bir araya gelmiştir. Numico adı şirketlerin ilk sözcüklerinden bir araya gelmektedir. 2007 senesinde ise NUMİCO’yu  Danone şifrketinı bünyesine katmıştır. Aptamil, Bebelac, Lactamil ve Milupa Danone çatısı altında bulunmaktadır. Bu ürünlerin Türkiye bölümünde ise Numil Gıda bulunmaktadır.

Aptamil Çağrı Merkezi Numarası

Danone şifrketi taze sütlü ürünleri ve içecekleri dünya çapında bilinen Fransa merkezli bir şirket olarak bilinmektedir. Geçmiş senelerda doktor İsaac Carrasso aracılığıyla kurulmuştur. Danone şifrketinın tarihi bi hayli eski senelera gitmektedir. Balkan savaşları esnasında Yunanlar Selanik’i işgali ile birlikte Carraso 1912 tarihinde İspanya’ya, göç etmiştir.

1919 senesinde geleneksel olarak hazırlanan Osmanlı yoğurtlarının üretimini gerçekleştirerek Danone ismiyle piyasada yer almıştır. Daniel Carrasso, babasının temellerini atmış olduğu yoğurt faaliyetlerini 1929 tarihinde Fransa’ya taşımıştır. 1932 senesinde ise ilk fabrikasını yapmıştır. İkinci Dünya Savaşı’ zamanında 1942 senesinde ABD’ye göç etmiş olan Daniel Carrasso belirli bir zaman bu ülkede çalışmış ve Amerika’da ilk yoğurt fabrikasını kurmuştur. Bu aracılığıyla Danone şifrketi dünyanın en ileri gelen gıda firmalarından bir tanesine dönüşmüştür. 1951 tarihinde yeniden Avrupa’ya geri dönen Carrasso şirketi tekrar Avrupa merkezli işletmiştir.

Aptamil Müşteri Hizmetleri Numarası

Danone, ülkemize ise 1997 tarihinde giriş yapmıştır. Grup Danone Türkiye ismiyle birlikte yurt içinde su, sütlü ürünler ile birlikte medikal beslenme pazarı içinde faaliyet göstermektedir. Danone Türkiye adı altında, 500’ü aşkın çalışan ve ortalama 9000 çiftçisi ile büyümeye devam etmektedir. Bunun yanında Danone Türkiye 1.000’e yakın tedarikçileri kapsayan yaygın ağı ve Türkiye’nin en kapsamlı soğuk zincir satış ve sevkiyat işini gerçekleştirmektedir.

Danone Türkiye 81 ilde, 50.000 satış noktasına hizmet vermekte ve 100’ü aşkın distribütörü ile birlikte Türkiye pazarın en büyük satış firmaları içinde bulunmaktadır. Danone Türkiye 2005 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. Danone Türkiye’nin tam 7 şehrinde üretim gerçekleştirmektedir. Türkiye pazarı Danone için en mühim ve büyük pazarlardan bir tanesi olarak bulunmaktadır.

Aptamil çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numiçinden Aptamil ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Aptamil ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Aptamil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 850 202 51 51

Arama Kelimeleri: aptamil çağrı merkezi, aptamil iletişim, aptamil müşteri hizmetleri, aptamil müşteri hizmetleri numarası, aptamil telefon numarası, aptamil irtibat tel, aptamil şikayet, aptamil şikayet var, aptamil mail adresi, aptamil çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu