Başvurular

Apple Türkiye İş Başvurusu Formu

Apple Türkiye İş Başvurusu Formu, kamu ve özel iş başvuruları bölümümüzde Apple Türkiye İş Başvurusu ile ilgili detay vermek istedik.. Apple Türkiye İş Başvurusu ile alakalı ayrıntıları makalemizde bulacaksınız.

Apple Türkiye İş Başvurusu

Apple iş başvurusu nasıl yapılır, Apple Türkiye store işçi alımı, Apple Türkiye iş başvuru şartları ve Apple Türkiye çalışma şartları ile ilgili ayrıntıları makalemizde bulacaksınız. Amerikalı teknoloji devi Apple’ın şuanda Türkiye’de her ikisi de İstanbul’da olan 2 mağazası var ve alınan bilgilere göre Apple İstanbul’da 1 mağaza daha açacağını dile getirdi. İşte Apple iş başvurusu, Apple İstanbul iş başvurusu nasıl yapılır sorusu ile ilgili tüm ayrıntılar..

Apple Türkiye İş Başvurusu

Apple, Türkiye’de yeni mağaza açacağını dile getirdiktan sonra işçi alımı için resmi web sitesi üzerinden ve çeşitli iş ilanı web sitelerinden ilanlar paylaşımı yaptı. Vatandaşlar Apple kaç işçi alımı yapacak ve apple Türkiye iş başvurusu nasıl yapılır sorularını çok fazla sormaya başladılar . Bizim makalemizde tam da düşüncenizdeki sorulara yanıt verecek niteliktedir.

Apple İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

işçi alımı apple türkiye

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinin başında gelen Apple’ın Türkiye’de yalnızca 2 store mağazası bulunmaktadır. Apple bu mağazalara bir yenisini daha eklemek için kolları sıvadı. Yeni Apple stor mağazasının yine İstanbul’da açılacağını duyuran Apple yetkilileri bu mağaza için çeşitli pozisyonlarda işçi alımı yapıldığını açıklayarak Apple Türkiye iş ilanlarını paylaşımı yaptı.

APPLE TÜRKİYE İŞ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN

Apple Hangi Pozisyonlara Personel Alacak

Apple’ın iş ilanları içinde Kurumsal Müşteriler Lideri, Uzman, Operasyon Eksperi, Bilirkişi, Pazar Lideri, Çözüm Mühendisi, Kurumsal Müşteriler Eksperi, Yaratıcı Kişi, Müdür, Mağaza Lideri, Apple Store Leader Program, Genius, Teknik uzman ve Kıdemli Müdür yer alıyor.

Apple Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor ?

Apple adı altında çalışan bireyler diğer birden çok teknoloji şirketi çalışanlarından özellikle maaş hususunda bi hayli şanslılardır. Apple çalışanlarına bi hayli yüksek miktarlarda maaş vermekte ve bunun dışında birden fazla sosyal imkan ve maaş primleri vermektedir. İşte Apple çalışanlarının maaşları..

  • Endüstriyel tasarım uzmanı: Bu uzman kişilerın yıllık kazançları tam 174 bin dolar
  • Kıdemli donanım mühendisi: Apple’da profesyonel bir kıdemli donanım mühendisinin maaşı yıllık 119 bin dolar.
  • Ürün tasarım mühendisi: Ürün tasarım mühendisi olarak görev yapan çalışanların yıllık kazancı 126 bin dolar.
  • Proje müdürü: Proje müdürlerinin maaşı ise 108 bin dolar.
  • Test mühendisi: Test mühendislerinin yıllık maaşı 114 bin dolar.
  • Finansal analist: Finansal analistlerin yıllık kazancı 95 bin dolar.
  • Mağaza müdürü: Apple mağaza müdürlerinin maaşları yıllık 86 bin dolar.
  • Mac dahileri (Mac Genius): Mac dahileri olarak adlandırılan bu bireylerin yıllık kazancı 45 bin dolar.

 

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu